Шановні колеги!
 
Міжнародна Академія Наук і Вищої Освіти (Лондон, Великобританія) спільно з Всеукраїнською Академічною Спілкою (Київ, Україна) запрошує Вас взяти участь у міжнародних науково-практичних конференціях.
 
З 14 по 18 жовтня відбудеться XI Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і тенденції розвитку сучасного суспільства».
Конференція присвячена: ветеринарним і сільськогосподарських наук.
Останній день подачі заявки - 11 жовтня 2011
З більш докладною інформацією Ви зможете ознайомитися на нашому сайті: http://icp-ua.com/uk/node/785, а також в інформаційному листі: aunion.aunion.info/published/WG/show.php?q=TU9aT0xFVkFET0M=-52b53a87.
 
З 27 жовтня по 1 листопада відбудеться XII Міжнародна науково-практична конференція «Ключові інструменти організації людського співжиття: економіка і право».
Конференція присвячена: менеджменту, економічним і юридичним наукам.
Останній день подачі заявки - 24 жовтня 2011
З більш докладною інформацією Ви зможете ознайомитися на нашому сайті: http://icp-ua.com/uk/node/787, а також в інформаційному листі: aunion.aunion.info/published/WG/show.php?q=TU9aT0xFVkFET0M=-52b53a87.
 
Організатори Конференції:
- Міжнародна Академія Наук і Вищої Освіти (Великобританія);
- Всеукраїнська Академічна Спілка (Україна);
- Національний болонський центр (Україна);
- Міжнародний торгово-промисловий союз (Великобританія);
- Американський міжнародний комерційний арбітражний суд (США).
 
Робочі мови:
англійська, українська, російська.
 
Форма проведення конференції:
заочна. Дана форма проведення конференції не вимагає особистої присутності учасника на конференції. З метою ознайомлення учасників конференції, а також інших зацікавлених осіб з науковими роботами, представленими на конференції, статті та коротка інформація про авторів будуть представлені в інтернеті на сайті www.icp-ua.com.
 
Конференція пройде одночасно у 2 містах:
Лондон (Великобританія), Київ (Україна).
 
За підсумками конференції публікується збірник матеріалів. Збірнику присвоюється Міжнародний стандартний номер (ISBN) і індекс ББК.
Для кожного учасника оформлюється спеціальний сертифікат на англійській мові. За рішенням організаторів та членів редколегії, автори найкращих статей удостоюються спеціальних дипломів (золотий, срібний, бронзовий).
Засобами поштового зв'язку учасникам конференції відправляються збірники матеріалів, сертифікати, індивідуальні дипломи та призи.
 
З календарем подій Ви можете ознайомитися на нашому сайті:
http://icp-ua.com/uk/event/2011/10/21/month/all/all/1.
 
Будемо раді Вашій участі у конференції!
 
З повагою, Плеханова Вікторія,
менеджер проекту
Міжнародні наукові конференції
Всеукраїнська Академічна Спілка
Адреса: Україна, м. Одеса, Олександрівський проспект, 5, оф. 13
тел.: +38 (048) 737-46-20
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.