Керівникам вищих навчальних закладів
III-IV рівнів акредитації


Щодо міжнародної
науково-практичної конференції


Міністерство повідомляє про проведення XXIІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти», яка проходитиме з 29 листопада по 2 грудня 2011 року у Словацькій та Угорській республіках
Організаторами конференції є Закарпатський державний університет, Університет м. Мішкольц (Угорщина), Братиславський економічний університет (Словаччина), Кошицький технічний університет (Словаччина), Міжнародний інститут підприємництва та права (Чехія), Західний університет імені Васіле Голдіша (Румунія) та Академічне товариство імені М. Балудянського (Словаччина).
У рамках роботи конференції передбачається проведення міжнародної виставки-конкурсу наукових і навчальних досягнень учасників, а також Х Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Досягнення студентської науки: реалії, проблеми та перспективи».
До участі запрошуються керівники, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, співробітники наукових установ, працівники управлінь освіти і науки, студенти та аспіранти.
Додаткову інформацію можна отримати у Закарпатському державному університеті: контактна особа – Галюлько Ольга Євгенівна (тел./факс: 0(31-2)-65-14-10, 0(31-2)-65-15-24, е-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.) або на веб-сайті www.zakdu.edu.ua.


Перший заступник Міністра                    Є. М. Суліма