МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,
МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ
01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

від   23.01.12         №  _1/9-46_____                  
на №        ___ від        


Керівникам вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації

Щодо міжнародної конференції Going Global

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту інформує, що 13-15 березня 2012 року у м. Лондон (Велика Британія) відбудеться міжнародна конференція «На шляху до глобалізації» (Going Global) з питань глобалізації та інтернаціоналізації освіти.
До участі запрошуються представники органів управління освітою, керівники, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, співробітники наукових установ, аспіранти, представники профспілок працівників освіти.
Конференцію присвячено питанням розвитку освіти, зокрема серед основних тем для обговорення: роль освіти в розвитку суспільства, проведення реформ в освіті з метою відповідати потребам суспільства, глобалізація та інтернаціоналізація освіти, розвиток національних систем освіти.
Кінцевий термін реєстрації – 24 лютого 2012 року.
Пропонуємо представникам  університетів взяти участь у конференції.
Детальну інформацію про захід розміщено на веб-сторінці http://ihe.britishcouncil.org/going-global.Перший заступник Міністра                                   Є. М. Суліма