XI КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ
«НАУКОВІ ОСНОВИ ЗБЕРЕЖЕННЯ
БІОТИЧНОЇ РІЗНОМАНІТНОСТІ»
(Львів, 24-25 травня 2012 р.)

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Рада молодих учених Інституту екології Карпат НАН України запрошує Вас взяти участь у десятій конференції молодих учених-біологів „НАУКОВІ ОСНОВИ ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОТИЧНОЇ РІЗНОМАНІТНОСТІ”.
На конференції планується обговорити результати оригінальних досліджень і теоретичних узагальнень з таких напрямів:
1. проблеми збереження тваринного й рослинного світу;
2. біорізноманіття на природоохоронних територіях;
3. біомоніторинг стану навколишнього середовища.

Програма конференції передбачає пленарні засідання, роботу в секціях та екскурсію старовинним Львовом.
Конференція відбудеться 24-25 травня 2012 р. у приміщенні Інституту екології Карпат НАН України (м. Львів, вул. Козельницька, 4). Запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці віком до 35 років.
Матеріали доповідей, прийняті оргкомітетом, будуть опубліковані до початку роботи конференції. Редакційна рада залишає за собою право редагувати матеріали та відхиляти такі, що не відповідають вимогам чи тематиці конференції. У цьому випадку оргвнесок буде повернено за вирахуванням витрат на пересилку.
Виголошені на конференції доповіді, що викличуть найбільшу зацікавленість учасників, планується видати у збірнику Інституту екології Карпат НАН України "Наукові основи збереження біотичної різноманітності" (входить до переліку видань ВАК України).

Для участі в роботі конференції необхідно до 15 березня надіслати:
1. Заявку учасника на електронну адресу оргкомітету: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., в якій вказати: П.І.П. повністю, установу, посаду, науковий ступінь і вчене звання, назву та форму доповіді, контактну адресу, телефон, Е-mail, форму участі (очна, заочна, лише публікація матеріалів), потребу в забезпеченні проживання.
2. Електронний варіант матеріалів конференції (назва файлу – за прізвищем першого автора; формат – doc.) на зазначену вище адресу. Оргкомітет до 15 квітня розішле повідомлення про прийом матеріалів. За зміст тез доповіді відповідальність несе автор.
3. Організаційний внесок – 150 гривень (для студентів – 100 гривень). В оргвнесок входить вартість 1 збірника матеріалів конференції, папка учасника та участь у coffe-break. Оргвнесок не покриває витрат на проїзд до Львова, проживання та участь у екскурсії. Гроші просимо надіслати поштовим переказом на адресу:
Андрєєвій Ользі Олегівні, вул. Тютюнників, 1, кв. 7, м. Львів, 79011, Україна

До Оргкомітету надіслати поштою: копію квитанції про оплату з обов’язковою вказівкою П.І.П. платників оргвнеску разом із надрукованим і підписаним варіантом матеріалів.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Матеріали доповіді, розміром до однієї (1) сторінки, повинні бути набрані в редакторі Microsoft Word. Формат сторінки А4, поля – 1,5 см з усіх боків, шрифт Times New Roman, кегль 12 пт, інтервал одинарний.
Текст без виділення жирним або курсивом, символи з гарнітури Symbol, без переносів, без рисунків, графіків і таблиць, за необхідності можна робити посилання на джерела інформації: в круглих дужках автор чи назва публікації, рік. Список літератури не додається.

Робочі мови конференції : українська (російська і англійська для іноземних учасників).

ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ
Голова оргкомітету:
Директор ІЕК НАНУ д.б.н. Микола Козловський
Члени оргкомітету:
Почесний директор Інституту екології Карпат НАН України, академік НАН України,
д.б.н., проф. Михайло Голубець,
Заступник директора ІЕК НАН України з наукової роботи,
к.б.н., с.н.с. Оксана Марискевич,
к.б.н., с.н.с. Олександр Кагало,
к.б.н., с.н.с. Оксана Лобачевска,
голова Ради молодих учених ІЕК НАНУ, к.б.н. Анна Гірна,
Ольга Андрєєва,
к.б.н. Тарас Микітчак,
к.б.н. Катерина Дорошенко,
Оксана Щербаченко.

Адреса оргкомітету:
Інститут екології Карпат НАН України
вул. Козельницька, 4, Львів, 79026
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
тел. 8 (032) 270-74-43; факс 8 (032) 270-74-30
+38 066 186-29-18 (Анна Гірна)
+38 068 501-08-83 (Ольга Андрєєва)