Дирекція  Асоціації повідомляє, що 21 травня - 19 жовтня  2012 року  Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності та Європейський   університет за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України  проводять Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Вища освіта в Україні і Болонський процес: стан, проблеми і перспективи».
Конференція проводиться в он-лайн режимі на сайті Європейського університету (http://e-u.in.ua/ukr/).
До участі запрошуються  науково-педагогічні  працівники, аспіранти та  студенти вищих  навчальних закладів.

Тематичні напрями конференції:
1.    Освітня політика України в контексті інтеграції суспільних процесів.
2.    Міжнародні системи вищої освіти: порівняльний аналіз.
3.    Основні підходи та стан впровадження принципів Болонського процесу в Україні.
4.    Кредитно-трансферна система організації навчального процесу: переваги та проблеми.

Мета конференції – активізувати наукову роботу студентів та аспірантів, сприяти обміну інформацією та інтегрувати зусилля вчених й освітян України на дослідницькій ниві.
Мови конференції: українська, російська.
Заявка на участь у конференції подається на вказаному сайті Європейського університету (http://e-u.in.ua/ukr/) через реєстрацію до 19 жовтня 2012 року включно.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику тез конференції, який можна отримати поштою чи особисто за адресою: м. Київ, бульвар Вернадського, 16в, Європейський університет,  к. 301 ( Асоціація навчальних закладів України).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Обсяг тез – 2-3 сторінки. MS Word, шрифт Times New. Roman, кегель 14 pt, міжрядковий інтервал – одинарний), абзац – 1,25 см. Поля: ліве – 2,5 см, праве – 1,5 см., верхнє та нижнє – 2 см.
У верхньому правому куті першої сторінки зазначаються прізвище та ініціали автора (співавторів), їхні наукові ступені, вчені звання. Нижче – назва вищого навчального закладу. Через два інтервали по центру сторінки – назва доповіді великими літерами, ще через два інтервали – текст. По закінченню тексту через один інтервал надається список використаних джерел. Посилання на літературу по тексту – у квадратних дужках.
 Тези друкують за редакцією авторів.
 Відповідальність за зміст, граматичну та стилістичну правильність текстів матеріалів несе автор.
 Матеріали, подані з порушенням зазначених вимог, не приймаються.
Після надання матеріалів (тез) слід надіслати відскановану копію квитанції про оплату організаційного внеску на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. За бажання отримати збірку матеріалів поштою, тут же слід вказати вашу поштову адресу.
Організаційні внески учасників використовуються для часткового покриття витрат, пов'язаних із підготовкою і проведенням конференції, виданням збірки тез, надсиланням її авторам. Вони складають 108 грн.  в т.ч. ПДВ  18.00 грн. (у випадку бажання автора отримати один примірник збірки), або кратно кількості примірників.
Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок 26008619993692
у ПАТ Промінвестбанк  МФО 300012  ЗКПО 21651635 (одержувач Асоціація  навчальних закладів України приватної форми власності, призначення платежу  –  оргвнесок за участь у конференції ).
За додатковими довідками з питань, що можуть виникати в учасників, просимо звертатися за телефоном: (044) 452-76-55 або за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

З повагою,
Виконавчий директор