У рамках освітньої програми «Науковці для пересічних громадян українською цікаво» запрошуємо до співпраці науковців у галузі природничих наук для написання науково-популярних та аналітичних статей.

Орієнтовні тематичні напрями підготовки статей.
1. Структура та функціонування вищої освіти в Україні, РФ, країнах ЄС, США та Канаді. Порівняльний аналіз.
2. Наукові дослідження в галузі природничих наук в Україні, Росії, країнах ЄС, США та Канаді. Організація, функціонування. Порівняльний аналіз.
3. Методології впровадження результатів досліджень у галузі природничих наук в національні економіки України, РФ, країн ЄС, США та Канади. Порівняльний аналіз.
4. Хіміко-біологічні (неекологічні) аспекти довкілля: проблеми, пов'язані з якістю води, повітря, ґрунтів, атмосфери в Україні, РФ, країнах ЄС, США та Канади. Порівняльний аналіз.
5. Хіміко-біологічні аспекти, пов'язані з якістю харчування, медичних і косметичних засобів, БАДів, хімічних та біологічних товарів широкого вжитку в Україні, РФ, країнах ЄС, США та Канаді. Порівняльний аналіз.
6. Вплив так званих техногенних чинників на здоров'я людини (шум, електромагнітне випромінювання, вібрації, ультразвук, інфрачервоне випромінювання тощо).
7. З позитивного досвіду українських наукових, аналітичних та випробувальних лабораторій: організація досліджень, нові прилади, нові методології.
8. Застосування вимірювальних приладів у побуті (вологість, температура, тиск, рН, електропровідність тощо).

Якщо Ви маєте бажання стати нашим автором, будь ласка, перегляньте запропоновані тематичні напрями й оберіть той, що Вам до душі. Ми чекатимемо від Вас на затвердження назву і план майбутньої статті (1/3 сторінки), а також короткі відомості про себе (ПІП, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, контакти). Надсилайте їх на електронну скриньку Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

До розгляду приймаються матеріали, підготовлені лише українською мовою.

Основні вимоги до статті:

    висвітлення актуальних, цікавих аспектів, явищ, фактів
    унікальність змісту (уникнення копіпасту)
    доступність викладу

Авторам опублікованих статей будуть виплачуватися гонорари.
Статті, що не відповідають тематичним напрямам, в окремих випадках теж можуть бути опубліковані, але без виплати авторського гонорару.

З повагою і сподіванням на плідну співпрацю,

співзасновники програми
Провідний український лабораторний портал Labprice.ua
і Науково-сервісна фірма «ОТАВА»