Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х ювілейної Всеукраїнської навчально-наукової конференції з міжнародною участю «Кредитно-модульна система організації навчального процесу у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах України на новому етапі», яка відбудеться 18-19 квітня 2013 р. у НОК «Червона Калина» ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України". Під час роботи конференції буде забезпечено дистанційну участь ВМ(Ф)НЗ України та світу за допомогою відеоконференцзв’язку.

На адресу оргкомітету конференції надійшли роботи з вищих медичних навчальних та фармацевтичних закладів України, Росії, Європи.

Просимо направити делегатів від Вашого навчального закладу для участі у роботі конференції та до 10 квітня 2013 повідомити склад делегації електронним листом за адресою Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. для організації зустрічі та поселення. Форма подачі списку делегатів наводиться у додатку 1.

Просимо заздалегідь придбати зворотній квиток у зв"язку зі складністю його придбання у м. Тернополі.

З повагою
оргкомітет конференції