16-17 жовтня 2013 р. у рамках ділової та науково-практичної програми VI Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» відбудеться II Науково-практична конференція «Лабораторні дослідження як інструмент забезпечення епізоотичного благополуччя та безпеки харчових продуктів», м. Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2Б, павільйон № 3.

 

Цільова аудиторія:

- керівники підприємств що займаються виробництвом ветеринарних імунобіологічних препаратів і засобів захисту тварин;

- директори регіональних, спеціалізованих та інших державних лабораторій ветеринарної медицини;

- керівники виробничих лабораторій, що займаються контролем безпечності харчових продуктів;

- керівники та фахівці державних науково-дослідних установ що займаються лабораторною діагностикою хвороб тварин та виробництвом ветеринарних імунобіологічних препаратів і засобів захисту тварин.

 

Конференція присвячена обговоренню і презентації інноваційних рішень у галузі лабораторної діагностики хвороб тварин та лабораторного контролю безпечності харчових продуктів, а також сучасних підходів щодо контролю якості ветеринарних імунобіологічних препаратів і засобів захисту тварин та їх ефективності.

 

Основні напрями роботи конференції:

Секція І. Сучасні методи діагностики заразних хвороб тварин,

Секція ІІ. Сучасні методи визначення показників безпеки харчових продуктів і кормів

 

Реєстрація учасників конференції відбудеться 16 жовтня з 9.30 до 10.00 м. Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»,  вул. Салютна, 2Б, павільйон №3

 

Крім цього, спеціально для фахівців ветеринарної медицини буде організовано:

 

◊ LABDemo-Тур «Лабораторна діагностика у ветеринарній медицині» - технічна екскурсія, в програму якої входитимуть презентації обладнання відомих торгових марок для проведення всіх типів лабораторних досліджень, що буде носити навчальний характер.

 

◊ Вперше в рамках науково-практичної та ділової програми Форуму буде започатковано  проведення майстер-класів на діючому обладнанні з можливістю персонального тестування та отримання кваліфікованих консультацій у представників компаній, що надають обладнання. В ході роботи майстер-класів можна буде ознайомитись з методами лабораторних інструментальних досліджень за напрямами:

    Гематологічний та біохімічний аналіз крові
    Застосування  ПЛР та ІФА  у лабораторній практиці

 

Матеріали наукових статей за напрямами конференції (вимоги щодо оформлення наукових статей додаються) будуть опубліковані у бюлетені «ВЕТЕРИНАРНА БІОТЕХНОЛОГІЯ», який включено до переліку фахових видань ДАК України.

 

Додаткову інформацію можна отримати за тел:

044-242-01-47 - Київська Ганна Валеріївна,

044-245-76-75 - Яненко Ульяна Миколаївна