Шановні колеги! Доброго дня!

Науковий журнал «Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Медицина» оголошує набір наукових статей до №6.

Свідоцтво про державну реєстрацію:
КВ № 16814-5486 від 01.06.2010 р.

Набір статей триває до 28 лютого 2014 р.

В науковому журналі «Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Медицина» публікуються теоретичні й оглядові статті, які відображають важливі досягнення науки, підсумки завершених оригінальних клінічних і експериментальних досліджень, основні результати дисертаційних робіт з медицини, а також матеріали меморіального характеру.

Вимоги до наукових статей, умови й порядок їх прийняття містяться у прикріпленому файлі до цього листа та на офіційному сайті Наукового вісника Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Медицина».

З повагою, редакція Наукового віснику
Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Медицина»
65009, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога 33
+38 068 331 58 98