Шановні колеги!
Львівська медична спільнота пропонує усім бажаючим опублікувати свою статтю у науковому журналі «Медичний форум» № 1 (01) 2014 р.
Журнал призначений для публікації наукових статей студентів, аспірантів, здобувачів, молодих вчених, викладачів, науковців та практикуючих медиків.
Про журнал:
Найменування: Науковий журнал
«Медичний форум»
Графік виходу: 1 раз на два місяці
Мови: українська, російська та англійська
Свідоцтво про державну реєстрацію:
КВ № 20513 - 10313Р від 20 грудня 2013 р.
Статті, опубліковані в науковому журналі, враховуються Департаментом атестації кадрів Міністерства освіти і науки України як апробація результатів дисертаційної роботи.
Для публікації в науковому журналі до 28 березня 2014 р. (включно) Вам необхідно виконати наступні дії:
1. Заповнити реєстраційну форму учасника.
2. Оформити статтю згідно з правилами оформлення та надіслати для публікації на електронну адресу організації: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
3. Надіслати відскановану (сфотографовану) квитанцію про оплату публікаційного внеску.
Після отримання матеріалів, якщо стаття успішно пройшла рецензування, редакція протягом 2-3 днів відправляє на адресу учасника листа - «Підтвердження отримання матеріалів». Прохання зв'язатися з редакцією в разі неотримання підтвердження.
Журнал обов'язково буде опублікований як на сайті Львівської медичної спільноти, так і в друкованому вигляді. Розсилка журналу всім авторам буде здійснена 28 квітня 2014 р.
Будемо раді бачити вас серед авторів нашого журналу!
Поштова адреса: 79000, м. Львів, а/с 6153
Web: www.medicinelviv.org.ua
E-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Tel.: + 38 099 415 06 39