Національна академія наук України (НАНУ), Українське біохімічне товариство (УБТ), Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ, Київський національний університет імені Тараса Шевченка повідомляють, що 06-10 жовтня 2014 р. в м. Києві на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ) за підтримки Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України та Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) відбудеться черговий ХІ Український біохімічний конгрес.

ХІ Українcький біохімічний конгрес – це визначна подія не тільки для біохіміків і молекулярних біологів, але й для фахівців суміжних спеціальностей, для тих, хто використовує біохімічні методи та моделі у своїй науковій роботі і хто цікавиться найновішими досягненнями світової біохімічної науки, що наразі переживає небувалий прогрес, який можна порівняти хіба що з розвитком інформаційних технологій. Окрім того, це – підведення підсумків і відзначення досягнень вітчизняних науковців у цій галузі за останні чотири роки, а також визначення перспектив її розвитку в Україні.

Основні секції роботи конгресу: 1 – Структура, властивості та функції біологічних макромолекул і надмолекулярних комплексів; 2 – Регуляція метаболічних процесів та клітинних функцій; 3 – Медична біохімія; 4 – Біотехнологія. Біобезпека і біозахист; 5 – Біохімія сільськогосподарських тварин і рослин та харчова біохімія; 6 – Викладання біохімії та суміжних дисциплін і шляхи вдосконалення фахової підготовки молодих учених. Історія біохімічної науки.

Реєстрація учасників конгресу, церемонії урочистого відкриття та закриття конгресу відбуватимуться у Червоному корпусі КНУ за адресою:
 м. Київ, вул. Володимирська, 60.

ВАЖЛИВІ ДАТИ
30 квітня 2014 р. – останній термін пільгової реєстрації учасників конгресу та прийняття тез для публікації у спеціальному випуску «Ukrainian Biochemical Journal» (Український біохімічний журнал);
30 вересня 2014 р. – останній термін пізньої реєстрації учасників конгресу;
06 жовтня (понеділок) 2014 р. – заїзд учасників та відкриття конгресу;
07 жовтня 2014 р. – засідання Українського біохімічного товариства;
10 жовтня (п’ятниця) 2014 р. – заключний день роботи конгресу і його закриття.

До 30 квітня 2014 р.
Пільговий реєстраційний внесок, який включає забезпечення участі у конгресі, видання матеріалів конгресу з друкуванням тез в Ukr. Biochem. J., складає :
Ø    доктори та кандидати наук – керівники структурних підрозділів (кафедри, відділи, лабораторії) – 500 грн.;
Ø    кандидати наук – 350 грн.;
Ø    аспіранти та молоді науковці (до 35 років) – 250 грн.
Сплата за друкування тез у спеціальному випуску Ukr. Biochem. J. без участі у конгресі (незалежно від кількості співавторів) складає – 100 грн.
До 30 вересня 2014 р.
Пізній реєстраційний внесок, який забезпечує участь у конгресі, одержання матеріалів конгресу без друкування тез в Ukr. Biochem. J., складає :
Ø    доктори та кандидати наук – керівники наукових підрозділів – 500 грн.;
Ø    кандидати наук – 350 грн.;
Ø    аспіранти та молоді спеціалісти (до 35 років) – 250 грн.
Після 30 квітня тези до друку не приймаються.

Реєстраційний внесок, який забезпечує пакет матеріалів конгресу, перерву на чай/каву, Товариську зустріч після офіційної частини (в день відкриття конгресу),  має бути сплачений кожним учасником конгресу.
Студенти мають змогу безкоштовно (без сплати реєстраційного внеску) відвідувати пленарні та сесійні засідання конгресу.
Організаційний комітет залишає за собою право відхилити тези в разі, якщо вони не відповідають тематиці та (чи) сучасному рівню науки. В такому випадку гроші не повертаються автору.
Реєстраційну форму (анкету учасника конгресу) та тези доповідей необхідно надіслати до 30 квітня 2014 р. обов’язково через вебсайт конгресу: www. bioinfo.org.ua та на електронну адресу: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. (Тарасенко Алла Сергіївна)

Усі грошові перекази необхідно зробити на рахунок Всеукраїнської громадської організації «Українське біохімічне товариство», код 26111530, рахунок
№ 260083011627, АТ Банк «Національні інвестиції» м. Києва, МФО 300498 та повідомити про це в секретаріат з’їзду: Черниш Ірині Юріївні Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

При переказі обов’язково вказати дату оплати, прізвище, ім’я та по батькові, назву та адресу установи, в якій працюють автори, а також призначення оплати (реєстраційний внесок або друкування тез).