Шановні колеги, інформуємо, що з 29 по 31 травня 2014 року проводиться Десята Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Наука і життя: сучасні тенденції, інтеграція у світову наукову думку». Матеріали приймаються до 28 травня 2014 року. Інформаційний листок у вкладеному файлі. Збірники матеріалів включені до наукометричної бази даних «РІНЦ SCIENCE INDEX». Докладніша інформація на сайті www.int-konf.org

Контактна адреса з приводу участі: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

З повагою, оргкомітет.

Також, інформуємо Вас, що продовжується прийом статей до публікації у четвертому випуску наукового журналу «Науковий огляд». Запрошуємо до участі. Журнал включено до наукометричної бази даних «РІНЦ SCIENCE INDEX». Ліцензійний договір № 630-10/2013. Міжнародна індексація журналу: Bielefeld Academic Search Engine (BASE), ResearchBib, WorldCat, Directory of Research Journals Indexing, Ulrichs Periodikals Directory, Citefactor, Open Academic Journals Index, Scientific Indexing Services, Polish Scholarly Bibliography, Google Scholar (Search).

ISSN 2311-4517 (Online), ISSN 2311-4509 (Print).

Матеріали приймаються до 3 червня  2014 року.

Контактна адреса з приводу публікації: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Інформація щодо вимог у вкладенні та на сайті за посиланням http://srclick.ru/click/c0crEK9pyKO4NEBphp/naukajournal/about/submissions#onlineSubmissions

Інформація про журнал http://srclick.ru/click/c0crEK9pyKO4NEBphp/naukajournal/index

З повагою, редакційна колегія.