Запрошують взяти участь студентів, представників студентського самоврядування та громадських організацій у ІІІ Міжнародній студентській конференції “Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти”, яка відбудеться 7-9 листопада 2014 року.

Напрямки роботи конференції:
•    виховний потенціал системи студентського самоврядування;
•    імплементація положень Закону України «Про вищу освіту» в контексті розвитку студентського самоврядування;
•    можливості до академічної мобільності студентів в Україні  та світі;
•    соціальне партнерство студентського самоврядування з різними інституціями (органами державної влади та місцевого самоврядування; громадськими організаціями; місцевими, регіональними та всеукраїнськими об’єднаннями органів студентського самоврядування; бізнес-структурами; роботодавцями);
•    студентське самоврядування як засіб маркетингу вищого навчального закладу;
•    сучасні механізми захисту прав студентів та засоби лобіювання позиції студентського самоврядування.

Для участі у конференції, необхідно до 31 жовтня 2014 року включно заповнити анкету (тут - http://goo.gl/forms/dI41IafUJj) та надіслати тези, доповіді або статтю на електронну адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику. Організаційний внесок – 120 грн. (сплачується учасниками при реєстрації).
Початок реєстрації: 7 листопада о 9:00 годині.
Місце проведення заходу: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (вул. Сухомлинського 30, м. Переяслав-Хмельницький, Київська область, онлайн-карта:https://plus.google.com/109215725809302735294/about?gl=ua&hl=uk).

Вимоги до оформлення матеріалів:
1. Матеріали повинні бути представлені українською, російською або англійською мовами.
2. Обсяг статті 5-8 сторінок, обсяг тез не повинен перевищувати 2-ох сторінок. Кількість авторів – не більше двох.
3. Загальна схема побудови тез чи статті: прізвища та імена авторів, ВНЗ, місто – у правому верхньому кутку, шрифт Times New Roman; величина шрифту – 14; назва тез чи статті – великими літерами, по центру, шрифт Times New Roman; величина шрифту – 15.
4. Формат сторінки А4; поля 2х2х3х1; шрифт Times New Roman; величина шрифту – 14; інтервал: 1,5; абзац: 1,25 см.
5. По тексту використовуються заокруглені дужки, для посилань на джерело – квадратні: [12, с. 56–57; 14, с. 23], [14, с. 23],
– де "12" та "14" порядковий номер у списку використаних джерел;
– "56–57, 23" – номери сторінок;
– ", " ставиться після порядкового номера джерела у списку використаних джерел;
– ", " – між номерами сторінок;
– ";" – між порядковими номерами різних джерел.
6. Список літератури оформляється згідно вимог державного стандарту з обов`язковим зазначенням кількості сторінок книг, статей.
7. Роботи, що не відповідають вимогам та не представлені у встановлений термін, не будуть розглядатися.
8. Запрошення до участі у конференції будуть надіслані авторам на основі конкурсного відбору до 04.11.2014 р.

Деталі проведення заходу будуть повідомлені учасникам до 2 листопада 2014 року.
За додатковою інформацією щодо участі у конференції просимо звертатися до в.о. голови студентської ради університету Анастасії Дудки (тел.: +38093-595-97-17, email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.), голови оргкомітету Надії Бутинкевич (тел.: +38093-966-94-50).

Студентська рада університету