Основне гасло «Львівського Фестивалю Науки-2010» - інноваційність науки. На виставковій частині «Львівського Фестивалю Науки-2010» представлятимуть найцікавіші та найоригінальніші проекти, експозиції, наукові-дослідні розробки шести львівських вишів, а саме: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту біології клітини, Національного лісотехнічного університету України, Української академії друкарства, Львівського національного аграрного університету, Львівської обласної Малої академії наук та Малої технічної академії НУ «Львівська політехніка»

Окрім досвідчених науковців, свої проекти та науково-дослідні розробки представлять молоді науковці, студенти та учні. Експозиції зможуть переглянути усі охочі.

Досвідчені науковці та інноваційні фірми представлять свої проекти 22 квітня також на Львівському інноваційному форумі.

До участі у форумі запрошені:
керівники університетів, академій та науково-дослідних інститутів,
науковці та дослідники,
представники бізнесу,
представники фондів, програм та інших інноваційних інституцій, що зацікавлені в розвитку високотехнологічного бізнесу,
представники інфраструктури підтримки підприємництва та інновацій
місцева і державна влада,
представники професійних спільнот науковців та бізнесменів.
 
Учні-відвідувачі Фестивалю зможуть взяти участь у вікторинах та конкурсах і отримати цінні подарунки. Не менш цікавими будуть для майбутніх абітурієнтів і екскурсії львівськими вишами, ознайомлення з бібліотечними фондами, з комп’ютерними класами, лабораторіями, цікавими експонатами наукової роботи різних кафедр.
У програмі Фестивалю передбачено також: виставки проектів учнів, студентів та молодих вчених, лекції з креативу та інновацій, круглі столи для науковців міста та представників провідних компаній, промоційні акції щодо популяризації науки серед населення, екскурсії кафедрами університетів для учнів шкіл, літературні вечори науково-популярного

З усіх питань просимо звертатись у відділ економічного розвитку, управління економіки, департамент економіки, Івана Дмитрасевич, головний  спеціаліст
E:mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Тел.: (032)297-58-47, (032)297-57-64, Факс: (032)235-42-26
 
Адреса:
79008, м.Львів, пл.Ринок,1, каб. 429
Львівська міська рада
Департамент економічної політики
Управління економіки
Відділ економічного розвитку