Вельмишановні колеги!

У відповідності до затвердженого Міністром охорони здоров’я України і Президентом НАМН України “Реєстром конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і пленумів, які проводитимуться у 2011 році”, маємо честь запросити Вас взяти участь у Всеукраїнській науково - методичній конференції "Нові напрямки впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих медичних, фармацевтичних, навчальних закладах України III-IV рівнів акредитації", яка відбудеться
12-13 травня 2011 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. Ми будемо раді вітати Вас у конгрес-центрі медуніверситету, що розташований у мальовничому куточку нашого краю. Тут створені всі умови для ефективного проведення пленарних і секційних засідань, круглих столів, виставок та дозвілля.

Програма конференції включає такі питання:
1.  Досвід співпраці українських та зарубіжних ВМ(Ф)НЗ.
2.  Фахова підготовка студентів в умовах кредитно-модульної системи освіти на теоретичних кафедрах.
3.  Фахова підготовка студентів в умовах кредитно-модульної системи освіти на клінічних кафедрах.
4.  Досвід удосконалення післядипломної підготовки лікарів і провізорів.
Матеріали конференції у вигляді ТЕЗ будуть опубліковані у збірнику робіт конференції.
Керівників ВМ(Ф)НЗ просимо надіслати свої матеріали у вигляді СТАТЕЙ, які будуть опубліковані у фаховому журналі “Медична освіта”.

При підготовці СТАТЕЙ просимо дотримуватися таких вимог:
1. Стаття повинна мати відношення установи з рекомендацією до друку та підписом керівника установи й експертний висновок про можливість відкритої публікації, які завірені печаткою. Під текстом статті обов’язкові підписи всіх авторів. Окремо необхідно вказати науковий ступінь і вчене звання кожного автора, а також прізвище, ім’я, по батькові, адресу, телефон (бажано мобільний для оперативного контактування при потребі), адресу електронної пошти (якщо є).
2. Текст друкується з одного боку стандартного аркуша формату А4 через           1,5 інтервали (28-30 рядків на сторінці), з величиною шрифту 14 (загалом до 1800-1900 знаків з пробілами на сторінці), обсягом        4-8 сторінок у 2 примірниках.
3. Матеріали обов'язково повинні бути поданими на компакт-диску (CD-R, CD-RW) в редакторі Word. Рисунки – у форматах JPG, TIF.

Послідовність написання статті:
- УДК;
- назва роботи (великими літерами);
- ініціали та прізвища авторів;
- повна назва установи;
- назва статті англійською мовою (великими літерами), ініціали і прізвища авторів англійською мовою, повна назва установи англійською мовою;
- резюме українською мовою (до 20 рядків), резюме англійською мовою (до 20 рядків);
- вступ;
- основна частина;
- висновки;
- література (слова “вступ”, “основна частина”, “висновки” виділяти напівжирним шрифтом);
!!! Статті, оформлені без дотримання наведених правил зможуть бути надрукованими лише у збірнику матеріалів конференції! Детальніше про правила за посиланням: http://intranet.tdmu.edu.ua/sci_forum/invitations/Vymogy/MedOsvita.doc

Пропустивши кілька інтервалів, вказати прізвище, ім'я, по-батькові, посаду, науковий ступінь чи вчене звання доповідача, його поштову адресу, контактний телефон (за можливістю - E-mail). Вартість ПУБЛІКАЦІЇ У ФАХОВОМУ ЖУРНАЛІ  –  50,0 ГРН. за 1800-2000 знаків з пробілами (1 стор.). Квитанцію про оплату надсилати разом з матеріалами.

При підготовці ТЕЗ просимо дотримуватися таких вимог:

1. Текст тез друкується з одного боку стандартного аркуша формату А4 через
1,5 інтервали (28-30 рядків на сторінці), з величиною шрифту 14 (загалом до 1800-1900 знаків з пробілами на сторінці), обсягом        до 4- х сторінок у 2-х примірниках.
2. Під текстом підписи авторів. Вказати науковий ступінь і вчене звання кожного автора, прізвище, ім’я, по батькові, адресу, телефон (бажано мобільний), E-mail (якщо є).
3. Матеріали обов'язково повинні бути поданими на компакт-диску (CD-R, CD-RW) в редакторі Word в форматі *.doc або *.rtf.
Послідовність написання тез:
- назва роботи (великими літерами);
- ініціали та прізвища авторів;
- повна назва установи;
- назва англ. мовою (великими літерами), ініціали і прізвища авторів англійською мовою, назва установи англ. мовою;
- вступ;
- основна частина;
- висновки;
- література (слова “вступ”, “основна частина”, “висновки” виділяти напівжирним шрифтом);

Пропустивши кілька інтервалів, вказати прізвище, ім'я, по-батькові, посаду, науковий ступінь чи вчене звання доповідача, його поштову адресу, контактний телефон (за можливістю - E-mail). Вартість ПУБЛІКАЦІЇ У ЗБІРНИКУ  –  32 ГРН. за 1800-2000 знаків з пробілами (1 стор.). Квитанцію про оплату надсилати разом з матеріалами.

Термін подачі робіт – до 31 березня 2011 року.

Кошти за публікацію просимо надіслати на рахунок: № 31252273210444 в ГУДКУ в Тернопільській обл., МФО 838012, код 02010830, одержувач –  ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського", з поміткою!!! „ за публікацію у конф. „Нові напрямки впровадження КМС...” 12/05/2011”

Окремою квитанцією!!! оплачується оргвнесок:
Рахунок: № 31258277220445 в ГУДКУ в Тернопільській обл., МФО 838012, код 02010830, одержувач – ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського", з поміткою!!! „оргвнесок за участь у конф. „Нові напрямки впровадження КМС...” 12/05/2011”.

Вартість орг. внеску - 200 грн. Оргвнесок включає:
1) папку учасника (збірник матеріалів, програма конференції, сертифікат);
2) сніданок, брейк-кава, обід та вечеря (на перший день конференції); оплата за дружню вечерю проводиться окремо;
3) поштові послуги на пересилку матеріалів конференції автору публікації за його відсутності.

Вартість проживання в готелі "Червона калина" -120 грн./добу (окремою квитанцією про перерахунок грошей при попередній оплаті або при поселенні ).

При оплатах коштами організації просимо заздалегідь зв‘язатися з нами для оформлення договору та вчасних проплат.

Інформація для учасників:
Місце проведення конференції:
Конгрес-центр Тернопільського державного медичного університету імені І.Я Горбачевського, розташований за адресою: навчально-оздоровчий комплекс „Червона калина”, смт. Дружба, Теребовлянського району.
Контактні телефони, факс:
(0352) 52-72-69 – відділ організації наукових форумів – доц. Волошин Володимир Дмитрович;
(0352) 25-49-02 –  навчальний відділ;
Факс: (0352) 52-72-69.
E-mail:
Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. та Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Web-сайт: www.tdmu.edu.te.ua
Офіційні мови конференції – українська, англійська.
Доповідь:
  - на пленарному засіданні  – до 15 хв.
  -  на секційному засіданні  –  до 5 хв.

Адреса для листування:
Оргкомітет науково - практичної конференції “Нові напрямки впровадження КМС...” 12/05/2011”, відділ організації наукових форумів Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, майдан Волі, 1,м. Тернопіль, 46001, Україна