Шановні колеги!
Центр додаткової освіти
запрошує Вас на навчальний семінар-тренінг
координаторів Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС)
вищих навчальних закладів.
Семінар-тренінг відбудеться 16-17 червня 2011 року
в м. Одеса за адресою: вул. Троїцька, 41.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 943 від 16.10.2009 р. «Про запровадження у вищих навчальних закладах України Європейської кредитно-трансферної системи», необхідно «запровадити, починаючи з 2009/2010 навчального року у вищих навчальних закладах України Європейську кредитно-трансферну систему та її ключові документи («Аплікаційну ! форму студента», «Угоду про навчання», «Угоду про практичну підготовку та зобов’язання про якість», «Академічну довідку», «Додаток до диплома Європейського зразка») відповідно до вимог Довідника користувача Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС), затвердженої Європейською комісією 6 лютого 2009 року».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 365 від 29.04.2010 р. «Про затвердження Порядку замовлення, видачі та обліку Додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (Diploma Supplement) та його опису», в Україні повністю запроваджено практичні механізми видачі цих додатків, і починаючи з 2010 р. ВНЗ України повинні на замовлення студентів здійснювати ці процедури.

Для реалізації ЄКТС як основного інструменту болонського процесу в університетах повинна бути створена команда координаторів ЄКТС - на рівні університету, факультету (інституту, кафедри). Координатори ЄКТС є основним контактними і відповідальними особами при запровадженні ЄКТС у вищому навчальному закладі та реалізації програм мобільності студентів та викладачів.

Участь у семінарі буде корисна також ректорам і проректорам вищих навчальних закладів, головам навчально-методичних відділів, викладачам, магістрам, аспірантам, докторантам та іншим зацікавленим особам.

Для реєстрації на навчання, необхідно заповнити реєстраційну анкету та до 9 червня включно та надіслати її факсом на номер (048)737 46 20, або електронною поштою на адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.! .
Кількість місць на семінарі-тренінгу обмежена 20 учасниками.
Ми будемо раді вчасно отримати Ваші реєстраційні форми.

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати за ссилкою.
 
Під час проведення семінару пропонуємо розміщення у гостинному дворі «Дім Павлових». Інформацію про готель та ціни на проживання можна знайти на сайті:www.pavlovdom.com.ua.

З повагою,
Поліна Ніколєнко
Менеджер проекту
"Центр додаткової освіти"
"Всеукраїнського академічного союзу"
тел.: (048) 737-46-10
 e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Сайт: www.aunion.info, www.bologna-center.com