Національна академія медичних наук України
Міністерство охорони здоров’я України
ДУ “Інститут терапії імені Л.Т. Малої АМН України”
Харківський національний медичний університет

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі науково-практичної конференції ДУ “Інститут терапії імені Л.Т. Малої АМН України” (м. Харків) “Медична наука і клінічна практика на Харківщині: минуле, сьогодення, майбутнє”, присвяченої 150 річчю Харківського медичного товариства, яка відбудеться 20 жовтня 2011 р. в конференц-залі інституту. Початок о 10.00 год.
До участі в конференції запрошуються вчені та висококваліфіковані спеціалісти різних спеціальностей, а також лікарі загальної практики – сімейні лікарі.
Наукова програма передбачає доповіді, науково-практичні та постерну сесії з обговоренням широкого кола питань.
Тематичні напрямки конференції:
§ історія розвитку Харківського медичного товариства;
§ сучасні досягнення медичної науки і клінічної практики на Харківщині;
§ нові технології лікування захворювань внутрішніх органів;
§ перспективи розвитку медицини в Харківському регіоні та в Україні.
Під час конференції відбудеться виставка лікарських препаратів та медичного обладнання. Конференція зареєстрована в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації за № 75 від 25 січня 2011 р. і на неї розповсюджується Наказ МОЗ України, АМН України № 450/42 від 07.07.2006. Згідно з наказом дане запрошення є підставою для відрядження.
Форми участі в конференції: 1.усна доповідь і публікація тез; 2. стендова доповідь і публікація тез;  3. публікація тез. Робочі мови конференції - українська, російська.
Для участі у конференції необхідно до 20 вересня 2011 р. надіслати заявку за запропонованою реєстраційною формою та текст тез для публікації в матеріалах конференції. Після відправлення матеріалів необхідно обов’язково пересвідчитися в отриманні Вашого повідомлення.
Вимоги до оформлення тез:
1. Текст друкується в редакторі MS Word 2003, у форматі А4 з полями з усіх сторін 25 мм.
2. Усі скорочення (за винятком одиниць виміру) можуть бути використані лише після згадування повного терміну.
3. Обсяг тез – 1 сторінка, шрифт Times New Roman, 14 пт, інтервал – 1,0.
Структура тез: назва великими напівжирними літерами, прізвище та ініціали авторів напівжирними літерами, повна назва установи курсивом, текст роботи. Термін подачі робіт подовжуватися не буде.
Назва файлу складається з прізвища та ініціалів першого автора, порядковий номер тез і через дефіс назва міста проживання, наприклад: ІвановСМ-Харків,  ІвановСМ2-Харків і т.д.
УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право на відмову в публікації, якщо надіслана робота не відповідає вимогам. За зміст матеріалів відповідальність несуть автори. Тези друкуються без редакційної і коректорської правки!  Тези та реєстраційну анкету учасника конференції можна надсилати за адресою: ДУ “Інститут терапії імені Л.Т. Малої АМН України”, просп. Постишева, 2-А, Харків, 61039, Україна або на E-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. з позначкою “Конференція”
Телефони для довідок та спілкування: факс/тел. (057) 370-28-18 – науковий відділ,
 (057)  373-90-03 - Белозьорова Світлана Вікторівна, 
(057) 373-90-09 - Грідасова Людмила Миколаївна, Бенько Олена Георгіївна.