20-30 вересня 2011 року у Севастополі відбудеться
 
XX Міжнародна  конференція-семінар з проблем собріології, профілактики, соціальної  педагогіки та алкології

Шановний   колего!
 
       Ми раді запросити Вас на XX Міжнародну конференцію-семінар з проблем собріології, профілактики, соціальної педагогіки та алкології, яка пройде в м. Севастополі (Крим, Україна) з 20 по 30 вересня 2011 року по теме «Релігії світу проти наркотизму, за здоровий, тверезий спосіб життя ».
 
• Це 75 годин прес-конференцій, лекцій, доповідей, тренінгів, дискусій, "круглих столів", брифінгів, марафонів, майстер-класів.
 
• Це сьогодення і майбутнє соціальної педагогіки та спеціальної психології, собріології і алкології,ювенології та профілактики, конфліктології та превентології, соціології та інших прикладних наук.
 
• Цей дозвіл особистісних проблем за допомогою методів і методик Шичко, о. Анатолія (Берестова), Бурхливо, Бейтса, Орлова, Грінченка, Худоліна, і інших, розкриття Ваших можливостей і ресурсів.
 
• Це зустріч фахівців в області подолання проблем, що відхиляється.
 
Мета конференції-семінару: вивчення діяльності конфесій Миру в області тверезіння, підготовка фахівців в галузі профілактики та подолання залежностей, обмін передовим досвідом роботи з формування здорового, тверезого способу життя, формування Всесвітнього міжцерковної ради з попередження тютюнової, алкогольної та наркотичної загрози.
 
Географія учасників: Росія, Україна, Білорусія, Молдова, Азербайджан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизстан, Абхазія, Казахстан, Південна Осетія, Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Боснія-Герцеговина, Чехія, Данія, Фарерські острови, Індія, Бангладеш, Ірак , Італія, Македонія, Нігерія, Пакистан, Португалія, Сербія, Словаччина, Шрі Ланка, Швейцарія, Таїланд, Німеччина, Польща, Швеція, Норвегія, Ісландія, Фінляндія, Бельгія, Нідерланди, Китай, Індія, Нова Зеландія, Австралія, Канада, США , Великобританія та інші країни.
 
Ключові слова:
• Собріологія - наука про шляхи протверезіння;
• Профілактика - наука про шляхи попередження різних відхилень;
• Соціальна педагогіка - наука про закономірності соціалізації особистості;
• Алкологія - наука про соціальні аспекти споживання алкоголю.
 
Наші провідні викладачі . Широко відомі в професійному світі і не потребують додаткових рекомендацій. Важливо, що вони - академіки і професори, духовні особи і політики, практикуючі собріології і профілактологі, соціологи і культурологи, соціальні педагоги та спеціальні психологи - мають свій дуже високий результат в практичної, наукової та викладацької діяльності.
 
Організаційний комітет залишає за собою перевагу коректувати і розширювати програму конференції-семінару.
 
Кого  ми очікуємо. Конференція-семінар в першу чергу розрахована на: духовних осіб; соціальних педагогів і спеціальних психологів, викладачів за методами Шичка, Бурхливо, Ліндемана, Бейтса, Грінченка, Орлова, Худоліна, Шандибіна; працівників культури; профілактологов; собріологів; ювенологов; алкології; наркологів; соціальних працівників; шкільних психологів і педагогів; журналістів і публіцистів; лідерів молодіжних організацій; активістів антинаркотичного, тверезницького рухів; секретарів комісій, що протистоять наркотизму; секретарів комісій у справах неповнолітніх; працівників центрів по формуванню здорового способу життя.
 
Журналістам буде надана можливість, підготувати для своїх видань статті,  інтерв'ю, замальовки, репортажі і т. п.
 
Заїзд та реєстрація 20 вересня 2011 за адресою: Україна, Крим, м. Севастополь - 2, вул. Сімонюк, 62, турбаза "Севастополь", тел. / 10-380-692 / 71-60-45; 71-61-58
 
 
Заїзд на семінару 20 вересня 2011 року. Від'їзд додому-30 вересня.
Проїзд від залізничного вокзалу м. Севастополя: тролейбус № 9, 7, 3 до Артбухта, 3-5 хвилин пішки, катер на Радіо-гірку, потім 7-10 хвилин ходьби до турбази ЦВТБ "Севастополь" (не плутати з турбазою ім. Мокроусова і готелем «Севастополь»).
 
Початок роботи семінару 21 вересня в 10.00
Учасникам Міжнародної конференції-семінару видаються посвідчення встановленого зразка.
 
Теми доповідей, повідомлень, дискусій та лекцій на пленарних засіданнях:
 
• Російський хрест: демографічна катастрофа Росії / Жданов В.Г., професор /
• Розкриття шкоди алкоголю в якутської літератури / Башаріна З.К., професор /
• Іслам і тверезі традиції / Вагапова Ф., доцент /
• Здоровьесберегаюшіе ресурси студентської молоді / Єрмакова Т.І., доцент /
• Православ'я та тверезість / Циганков В.А., доктор філософії /
• Тверезість у світі наших предків / Шилов Ю.О., академік ПРА /
• Державна політика щодо формування здорового способу життя населення / Усанова Є.П., професор /
 
Організаційний внесок:
Для представників Росії, Білорусі, Казахстану, Латвії, Литви та Естонії 45 Євро в будь-якій валюті, згідно з поточним курсом.
Для представників України, Молдови, країн Закавказзя та Середньої Азії - 30 Євро.
Для решти країн оргвнесок - 85 Євро.
Для членів Міжнародної Академії тверезості, студентів, аспірантів, учнів, пенсіонерів, а також раніше навчалися на курсах за методом Г. А. Шичка передбачена 10% знижка.
Організаційний внесок може бути сплачений лише готівкою по приїзду на конференцію-семінар в Севастополь.
 
Вартість проживання в номерах зі всіма зручностями в пансіонаті плюс сніданок, обід і вечерю становить: поліпшений номер (душ, туалет, холодильник) - 12 Євро (115 гривень) на добу з однієї людини; комфортний номер (двомісний номер, душ, туалет, телевізор , холодильник, балкон, кондиціонер) - 15 Євро (145 гривень) на добу з однієї людини; підлозі /люкс - 19 Євро (185 гривень) на добу з однієї людини; люкс - 22 Євро (215 гривень) на добу з однієї людини. Доплата за південну сторону корпусу № 3-5 гривень на добу. Вартість харчування окремо від проживання – 80 гривень на добу. Для проживаючих поза пансіонату «Севастополь» щоденне відвідування конференції-семінару дорівнює 50 гривням (ці кошти йдуть цільовим призначенням на оренду приміщень).
 
Реквізити для безготівкової оплати за проживання і харчування в пансіонаті:
Одержувач: Турбаза «Севастополь» м. Севастополь 99011, вул. Балаклавська, буд.11
Р / с 26000317478001, СФ «Приватбанк», МФО 324935, код 20710364
Тел. (10-380-692) 54 49 04
Адреса оргкомітету: 603024. м. Н. Новгород, вул. Бєлінського, 91 – 135 факс / тел. (831) - 421-13-21 або 251-96-59, E-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.  або Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Подробиці на сайті МАТРА: www.intacso.ru , www.intacso.com
 
Адреса проведення конференції-семінару: 335002, Україна, Крим, м. Севастополь-2, вул. Сімонюк, 62.  Турбаза "Севастополь" тел. (10-380-692) 71-70-92; 71-61-58; 71-80-19

З повагою Оксана Устрицька,
керівник проектів
ЛМГО "Інститут Громадського Лідерства"