Шановні колеги!
 
Міжнародна Академія Наук і Вищої Освіти (Лондон, Великобританія) спільно з Всеукраїнською Академічною Спілкою (Київ, Україна) запрошує Вас взяти участь у міжнародних науково-практичних конференціях.
 
З 28 вересня по 4 жовтня відбудеться X Міжнародна науково-практична конференція «Шляхи та проблеми розвитку людського суспільства».
Конференція присвячена: філософським наукам та історії.
Останній день подачі заявки - 26 вересня 2011
З більш докладною інформацією про конференції Ви можете ознайомитися на нашому сайті: http://icp-ua.com/ru/node/768 або тут.
 
Організатори Конференції:
- Міжнародна Академія Наук і Вищої Освіти (Великобританія);
- Всеукраїнська Академічна Спілка (Україна);
- Національний болонський центр (Україна);
- Міжнародний торгово-промисловий союз (Великобританія);
- Американський міжнародний комерційний арбітражний суд (США).
 
Робочі мови: англійська, українська, російська.
Форма проведення конференції: заочна. Дана форма проведення конференції не вимагає особистої присутності учасника на конференції. З метою ознайомлення учасників конференції, а також інших зацікавлених осіб з науковими роботами, представленими на конференції, статті та коротка інформація про авторів будуть представлені в інтернеті на сайті www.icp-ua.com. Участь у конференції -це не тільки надання свого наукового доробку, а й ознайомлення з роботами інших учасників.
Конференція пройде одночасно у 2 містах: Лондон (Великобританія), Київ (Україна).
 
За підсумками конференцій публікуються збірки матеріалів конференції - залежно від кількості відповідних матеріалів: за галузями, зведені (по суміжних науках), загальні збірники з тематичною градацією. Загальні дані в збірнику публікуються англійською мовою, дані автора і наукові роботи друкуються у збірнику без попередньої вичитки коректора, на мові оригіналу. Збірнику присвоюються Міжнародні стандартні номери (ISBN) і індекси ББК.
Для кожного учасника оформлюється спеціальний сертифікат на англійській мові. За рішенням організаторів та членів редколегії, автори найкращих статей удостоюються спеціальних дипломів (золотий, срібний, бронзовий).
За підсумками року проведення конференцій, найбільш активні автори, а також автори найбільш якісних робіт нагороджуються спеціальним медалями та цінними призами.
Засобами поштового зв'язку учасникам конференції відправляються збірники матеріалів, сертифікати, індивідуальні дипломи та призи.
 
З календарем подій Ви можете ознайомитися на нашому сайті: http://icp-ua.com/ru/event/2011/10/28/month/all/all/1.
 
Будемо раді Вашій участі у конференції!

З повагою, Плеханова Вікторія
менеджер проекту
Міжнародні наукові конференції
Всеукраїнська Академічна Спілка
Адреса: Україна, м. Одеса, Олександрівський проспект, 5, оф. 13
тел.: +38 (048) 737-46-20
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
 
Вибачте, якщо цей лист спричинив Вам незручності. Bашу адpeсу взято з відкритих джерел: бaз дaних підприємств, фoрумів, вeб-сайтів і т.п. Шоб відмовитися від розсилки, надіщліть нам, будь ласка, повідомлення з текстом« unsubscribe » на електронну адресу: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..