Одна з найбільш привабливих можливостей в лазертезі - це нескінченне відтворення гравця протягом всієї гри. Деякі сценарії дозволяють створити умови, в яких гравець повинен постійно рухатися та бігати. Прикладом такого сценарію є, наприклад, Бази та Флаги. Дуже сильні емоції і велика частина адреналіну дозволяють гравцеві безтурботно спалити величезну кількість калорій за одну гру. У деяких випадках гра триває 3-4 години з довгими інтервалами, та спалює до 3500 кілокалорій. Тому гра лазербол у Львові має величезне значення для людей, які хочуть схуднути. Звичайно, все залежить від готовності бігати під час гри. Особливості пейнтболу та ейрсофту не дозволяють грати за такими сценаріями, оскільки гравця не можна багато разів відтворювати під час гри. Якщо гравець "убитий", він просто виходить з ігрової зони і чекає кінця гри в зоні відпочинку.

Відмінності та переваги:

1. Запуск стрілянини може бути до 400 метрів, і це робить гру ближчою до справжніх бойової дії, ніж пейнтбол, де стрілянина становить близько половини цієї відстані. На більших відстанях шлях м'яча надто непередбачуваний. Лазертег безпечний у питанні пострілів, тому у нього можуть грати навіть діти, на відміну від аналогів, де є суворі вікові обмеження.

2. Лазертег має запис 100% пострілів з повною відсутністю будь-якої двозначності з фактом попадання у гравця. Коли у гравця б'є електроніка, у нього знижується кількість балів і вимикається обладнання. У пейнтбольній грі м'яч може розбитись у важкодоступному місці, або гравець може не відчувати м'яч, або це взагалі не фіксується як постріл.

3. Ви можете імітувати різні типи зброї з різними пунктами ушкодження і з характеристиками снайперських гвинтівок, кулеметів, автоматів, пістолетів тощо. У пейнтболі у вас є тільки пістолети. У лазертегу ви також можете вибирати різні геймплеї для різних гравців в залежності від наявності броні. У пейнтболі у вас є лише 2 стани: мертві або живі.

4. Це безпечніше, ніж інші подібні види спорту. Пейнтбол небезпечний незважаючи на те, як ви захищаєте себе, оскільки доводиться мати справу з кулями, що запускаются з великою швидкістю. А такий активний відпочинок у Львові, як лазертег не завдає болю і пошкоджень, та повністю доступний навіть для жінок і дітей.

Вибираючи такий формат відпочинку ви точно залишитесь задоволеними та відпочившими. Це гра яка стане чудовим рішенням навіть для робочого тимбілдінгу. Вона не потребує особливих вмінь та фізичної форми, тож заохотити до неї набагато простіше, ніж до будь-якої іншої.