Що відбувається в шкірі під час лазерної епіляції?

Лазерна епіляція використовує інтенсивний промінь світла для запуску в шкірі процесу, який називається терміном «селективний фототермолиз». Лазерний промінь націлений на пігмент (меланін), який у великій кількості міститься у волоссі. Опромінені лазером волосся нагріваються до високих температур, і тим самим відбувається руйнування волосяних фолікулів, з яких вони ростуть, а також кровоносних судин, що живлять фолікули.

Лазерна епіляція: скільки сеансів потрібно?

Те, скільки сеансів потрібно – залежить від індивідуальних особливостей шкіри, типу використовуваного лазера, а також від того, які саме ділянки шкіри обробляються (наприклад, волосся над верхньою губою або волосся на ногах). У будь-якому випадку, косметолог, проводить процедуру тут дивись ціни на лазерну епіляцію, обов'язково скаже – скільки сеансів потрібно саме Вам, враховуючи ваш тип і колір шкіри, колір волосся і швидкість їх росту.

Повне видалення волосся вимагає проведення серії лазерних процедур. У середньому від 4 до 8 процедур для досягнення бажаного результату. Періодичність між процедурами в середньому становить 4-6 тижнів, що залежить від швидкості росту волосся.

На питання: коли випадає волосся після лазерної епіляції – відповісти однозначно складно... У деяких пацієнтів волосся випадає через кілька днів після проведення процедури, а у деяких, оброблене волосся випадають тільки через кілька тижнів. У середньому, волосся випадає протягом 2-3 тижнів після проведення процедури.

Важливо: оброблені волоски повинні відпасти самі, не потрібно намагатися висмикнути їх! Інакше виникає ризик інфікування обробленої ділянки шкіри.

Лазерна епіляція – на скільки вистачає?

Багато пацієнтів цікавляться питанням: лазерна епіляція на скільки вистачає результату після процедури? Як ми вже сказали вище: більшості пацієнтів необхідна ціла серія процедур (від 4 до 8, з періодичністю – 1 процедура в 4-6 тижнів). Якщо ви виконаєте рекомендоване лікарем-дерматологом кількість процедур, то ви, безсумнівно залишитеся задоволені досягнутим результатом: вас чекає скорочення наявності волосся до 80-90%.

Усі відгуки показують загальну картину: навіть ті деякі волосся, які знову виростають на обробленій ділянці – стають дуже тонкими і світлими, і їх зростання дуже уповільнений. Також необхідно розуміти, що невелика частина (10-15%) волосяних фолікулів людини постійно перебуває в сплячому стані, тому можливо їх активування вже після процедури епіляції.

Для підтримання бажаного ефекту відсутності волосся, можливо, буде потрібно проведення одноразової коригуючої процедури лазерної епіляції один раз на півроку – рік.