Народний депутат України Сергій Баранов-Мохорт розповів Голосу України про свої пропозиції щодо створення нового підрозділу кадрового резерву – проекту “Молода еліта нації”. Депутат вже направив їх главі держави на розгляд.

Сергію Миколайовичу, чому Вас зацікавив проект формування Президентського кадрового резерву?

Почнемо з того, що Президентський кадровий резерв має і буде складатися з кращих представників нації - еліти. Не буду зупинятися, в якому стані зараз вітчизняні кадри в усіх сферах – від виробничої до наукової і управлінської. Скажу лише, що в цьому напрямку ми дуже багато можемо покращити. Але тут виникає одна з головних проблем сучасної української еліти - генофонд країни знищувався і розпорошувався впродовж тривалого періоду.

Я не історик. Але будь-яка людина, якій  не байдужа доля держави, здатна обєктивно аналізувати ситуацію з генофондом за останні хоча б 100 років. Згадаємо: Перша світова війна, Жовтнева революція, Громадянська війна, еміграція, голод та репресії 1930-х років, Велика Вітчизняна війна, репресії повоєнних років, голод 1940-х, масовий виїзд громадян з СРСР (в т. ч. з України) протягом 1960-70-х років, тощо.

Ми зможемо позбутися цього історично набутого тягаря шляхом селекції, «вирощування» і просування молодих талантів. Ця стратегія допоможе стабілізувати та відновити наш генофонд, для цього й покликаний проект “Молода еліта нації”. Хотілося б реалізувати його не лише в якомога широкому масштабі. Головне, щоб користь була не стільки державі, скільки конкретним талановитим людям.

Не забувайте, так званий “відтік мізків” продовжується й зараз. Саме тому вкрай важливо переламати ситуацію. На мою думку, почати треба зі стабілізації ситуації. І зробити це можна або шляхом внесення відповідних змін до діючого розпорядження, або підготувавши нове. А з часом взагалі доцільно розробити і прийняти нове законодавство, яке регулюватиме системну роботу в даному напрямку.

Як щодо фінансування проекту? В Україні традиційно такі речі впираються в питання фінансів.

Дійсно, в держбюджеті доведеться передбачити відповідні кошти. Ще одним джерелом фінансування діяльності з відновлення генофонду держави можуть бути інвестори. Причому ці підприємства, банки і компанії мають бути лише вітчизняні!

Якщо коротко, в чому суть проекту “Молода еліта нації”?

Створюється Єдиний державний центр по роботі з молодою елітою, а в регіонах — відповідно регіональні. Причому відбір претендентів йтиме у всіх вікових категоріях одразу: від 3-х до 35-ти років.

Функції регіональних центрів — збирати інформацію з території всієї області від усіх установ, що займаються відповідною підготовкою на навчанням громадян. Також вони повинні проводити перші співбесіди, тестування і відбір талановитих дітей і молоді.

При формуванні такої бази створюється 5 категорій претендентів — 3-6, 6-15, 15-17,  17-22, 22-35 років. Це дошкільна, позашкільна, шкільна, вузівська, аспірантська освіти.       Та 5 фахових категорій: 1) суспільні, економічні, гуманітарні науки 2) технічні науки 3) природні, аграрні, медичні науки 4) спортивні дисципліни 5) творчі дисципліни та мистецтво. Особи, яких включили до бази проекту “Молода еліта регіону” в подальшому проходять два тестування — за категоріями рівня знань і IQ, а також співбесіди на державному рівні.

Хто отримав позитивні результати — включаються до бази “Молода еліта нації”. Саме з ними в подальшому організовується робота: надається фінансова і медична підтримка, а також допомога в навчанні і влаштуванні на роботу.

Назвіть, будь-ласка, основні результати, які будуть отримані від “Молодої еліти нації”?

Їх кілька. Перш за все, прогнозування кадрового потенціалу серед талановитої молоді стане можливим на триваліший період. Причому з меншою похибкою, ніж тепер. Наприклад на даний час маємо “несподіваний” і не прорахований дефіцит інженерно-технічних кадрів в державі.

По-друге, ефективна підготовка кадрів досягатиметься не за критерієм “масовості”, як у Китаї чи Індії з їхньою надвисокою народжуваністю, а за критерієм якості!

І, нарешті, проект “Молода еліта нації” дасть змогу регулювати регіональний дисбаланс між різними напрямками розвитку талановитих молодих людей. І не матиме значення, де народився потенційний банкір чи ракетний конструктор — у Києві, Донецьку, чи Львові.

Які головні заходи будуть здійснені при реалізації даного проекту?

Зокрема, масова підготовка елітних кадрів (в т. ч. вчених) з усіх “дефіцитних напрямках”. Створення умов життя та роботи для вже підготовлених кадрів та підвищення їх кваліфікації. Ще один інструмент — створення мережі державних дитячих академій, в яких будуть навчатись представники “Молодої еліти нації”.

Крім того, кожен юнак чи дівчина матиме персональну кадрограму, яка відслідковує всі пересування у вишах та на виробництві. Також необхідно розробити програму створення необхідних умов для подальшого самовдосконалення учасників проекту. Їхній досвід обовязково передаватиметься іншим учасникам програми та на вітчизняні підприємства, банки і установи.

Сергію Миколайовичу, яку роль у проекті готові грати Ви?

Якщо Віктор Федорович Янукович розгляне мою пропозицію і буде позитивна відповідь, я готовий взяти саму активну участь в роботі над проектом, в тому числі очолити його, а в подальшому — реалізувати.