Мабуть, немає такої сфери людської діяльності, яка за вагомістю і важливістю могла би зрівнятися з професією медика. Найгуманніша, найблагородніша, найпотрібніша - вона завжди і всюди була в центрі суспільної уваги та довіри.

Вітання Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової з нагоди Дня медичного працівникаСьогодні це стає особливо актуальним, оскільки Ви маєте стати головною рушійною силою у здійсненні реформ в системі охорони здоров'я, ініційованих Президентом України. Спираючись на власні фахові напрацювання та творче осмислення кращих світових досягнень у сфері медицини, Ви активно включилися в процес перетворень, метою яких є підвищення доступності та якості медичних послуг, посилення ефективності та конкурентоздатності вітчизняної системи охорони здоров'я, піднесення статусу медичної професії до рівня найавторитетнішої, найбільш запитаної та найповажнішої в суспільстві.

Ваша відповідальна праця, постійне прагнення до професійного самовдосконалення, новітні практичні досягнення галузі, активне впровадження сучасних лікувально-діагностичних технологій, якісна насиченість фармакологічного ринку вселяють надію на успішність та результативність розпочатих реформ. Це, в свою чергу, дозволяє сподіватися на те, що українське суспільство вже в недалекому майбутньому зможе досягти достойних стандартів життя.

Дорогі лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров'я! Ви приходите на допомогу в найбільш важкі хвилини, робите інколи неможливе, берете на себе відповідальність за найцінніший дар людини - її здоров'я та життя. Тому це свято можна вважати не тільки Вашим, але й всіх тих, хто зобов'язаний Вам своїм добрим самопочуттям, гарним настроєм, високою працездатністю, активним життям без болю та страждань.

Теплих слів вдячності та поздоровлень заслуговують також ті, без кого важко уявити собі сучасне обличчя медицини: дослідники, науковці, хіміки, біологи, технологи та інженери - усі, хто причетний до рятування людей, поверненню їх до повноцінного життя.

У цей святковий день бажаю всім миру, добра, благополуччя, успіхів у Вашій нелегкій, але такій важливій і почесній суспільній місії - служінні людям!