Шановні першокурсники,
викладачі та студенти вищих медичних
і фармацевтичних навчальних закладів України!

Щиро вітаю Вас з прекрасним святом – Днем знань та початком нового навчального року. У цей день відкривається широка дорога у професійне майбутнє для тисяч першокурсників, які обрали найгуманнішу професію медика.

 Нині, дорогі наші майбутні колеги, Ви долучаєтесь до більш як стотисячної студентської родини вищої медичної школи, яка має великі історичні традиції та світове визнання.

 Вірю, що отримані знання дозволять Вам стати такими лікарями, медичними сестрами, фармацевтами і провізорами, на яких чекатиме вдосконалена система охорони здоров’я, над розбудовою якої Міністерство напружено працює сьогодні, виконуючи програмні завдання Президента України Віктора Федоровича  Януковича.

Зараз наші зусилля спрямовані на всебічний інноваційний розвиток медичної сфери, переоснащення закладів охорони здоров”я новітнім лікувально-діагностичним обладнанням, створення мережі сучасних перинатальних центрів та підвищення престижу праці медиків, поліпшення соціального захисту медичних працівників, особливо молодих спеціалістів.

 Висловлюю глибоку повагу вельмиповажним академікам, професорам і доцентам, а також усім викладачам, які, безперечно, заслуговують на найщирішу та найвищу подяку суспільства за подвижницьку працю і щедрий талант передавати майстерність лікування молодому поколінню медиків.

 Нашій майбутній зміні, яка 1 вересня радо відчинить двері до навчальних аудиторій коледжів, академій та університетів, бажаю успіхів і творчого натхнення, незабутніх вражень від студентського життя, знайти добрих друзів та отримати глибокі і ґрунтовні знання на шляху до здійснення високої мети – зберігати здоров’я та рятувати життя людей!


З повагою та найкращими побажаннями,
Віце-прем’єр-міністр України-
Міністр охорони здоров’я                                      Раїса Богатирьова