Сьогодні Вас радо наставляє на професійний шлях медичного працівника alma mater зі своїми великими педагогічними та науковими традиціями.

Ми впевнені, що послами доброї волі України у світі стануть і випускники вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів – іноземні громадяни з понад 100 країн світу.


Шановні випускники!

Ви визначили своє майбутнє у подвижницькій і найгуманнішій професії медика. Адже люди у білих халатах супроводжують людину протягом всього її життя: від народження до останнього подиху.

Життя і здоров'я людини - головні, фундаментальні цінності. Діяльність кожного медичного та фармацевтичного працівника спрямована на їх збереження і вимагає від нього професійного і гуманного ставлення до людей, співчуття і співучасті, доброзичливості, милосердя, терплячості, взаємодовіри, порядності, справедливості та професіоналізму.

Лікар, медична сестра, фельдшер, провізор, фармацевт повинні пам'ятати, що головний суддя на його професійному шляху – це, насамперед, його совість.

Саме на цьому наголошує Етичний кодекс українського лікаря, який був схвалений медичною спільнотою країни як мірило честі та моралі кожного лікаря.

Дорогі випускники, Ви обрали найкращу і, мабуть найблагороднішу та найважчу професію у світі. “Сяючи іншим, згоряю сам” – такий життєвий девіз усіх медиків світу. Пам’ятайте про нього та збережіть його у своєму серці.

Я впевнений, що серед Вас є майбутні видатні вчені, керівники охорони здоров’я, але перш за все всі Ви маєте стати професіоналами медичної та фармацевтичної галузі.

У майбутньому Ви будете з теплотою згадувати студентські роки: вірних друзів та своїх вчителів, на­пружені сесії, непрості іспити „КРОК” і безтурботні канікули.

Перед Вами, дорогі колеги, а нині ми вже маємо повне право так Вас називати, відкривається нелегкий, але яскравий життєвий шлях і на ньому будуть не тільки перемоги – спасіння хворих та врятовані життя, але й важкі життєві уроки.

Проте, переконаний: перемог у Вашому майбутньому буде більше ніж поразок. Бо це залежить від Вашої наполегливості  та  одержимості у продовженні навчання та освоєнні мистецтва лікування протягом усього професійного життя.

Дорогі наші випускники!

В охороні здоров’я активно впроваджуються засади страхової і сімейної медицини, створюються потужні лікувально-діагностичні центри та університетські лікарні, йде інтенсивне оснащення наших лікарень і поліклінік новітнім медичним обладнанням та лікувальними технологіями.

Наша кінцева мета – у короткі строки досягти такого рівня медичної допомоги, який би влаштовував і лікаря, і пацієнта, і суспільство у цілому.

Переконаний, що у цій роботі ми можемо розраховувати на Вашу молоде завзяття та напружену працю.

Дорогі наші молоді колеги!

Ми впевнені, що отримані Вами глибокі знання дозволять Вам гідно вступити до молодої когорти лікарів XXI століття і опанувати не одну життєву і професійну висоту.

Нехай Вашим життєвим кредо завжди буде девіз, який прийшов до нас із сивої давнини “Per aspera ad astra” - через тернії до зірок!

Тож успіхів Вам, шановні випускники, щасливої життєвої дороги і наснаги у праці на благо Батьківщини та охорони здоров’я українського народу.