Останнім часом все більше вирішують проблеми з зубами за допомогою протезування. А ось найбільш популярним матеріалом для цього процесу стає металокераміка. Тому хірургічна стоматологія пропонує протезування. Насправді їх досить багато. І з кожним роком стає все більше ситуацій, в яких протезування є єдиним рішенням. Вибір же конкретного матеріалу для протезування часто буває складним, і визначальним моментом в більшості випадків стає вартість. Можливо, саме тому металокераміка і стає відмінним рішенням для протезування. Але, крім цього, матеріал має і ряд інших переваг. По-перше, він максимально схожий на емаль самого людського зуба, тому відмінно підійде при повному руйнуванні зубів, а також для зміни його кольору. Що стосується методів протезування, в яких матеріал застосовується, то таким є імплантація, також вироблена в стоматологічний медичний центр «Остеон-Дентіс».

В першу чергу варто розібрати, з яких основних частин складається розглянутий матеріал. Сама коронка, виконана з металокераміки, складається з двох основних частин, перша з яких - металевий каркас. Виготовляється він з кобальтохромового сплаву, але також досить часто використовується і титан. Друга ж частина металокерамічної коронки - це порцеляновий облицювання того самого каркаса, про який йшла мова. Саме та облицювання надає каркасу такий зовнішній вигляд, яким він володіє при імплантації. Конструкція, описана вище, має досить високу міцність. Та й неприємних відчуттів у роті абсолютно не виникає.

У яких же випадках варто вдаватися до протезування металокерамікою? В першу чергу стоматологiя «Остеон-Дентіс» проводить такі процедури при травматичному руйнуванні зубів пацієнтів. Також використовується такий метод і при ськолах зубних коронок, якщо ж за допомогою одних пломб впоратися не вдасться. Крім цього, бувають досить складні патології ротової порожнини, а також численні аномалії в зубному розвитку. Особливо це стосується вже досить дорослих людей. В даному випадку протезування за допомогою металокераміки також стає відмінним рішенням, причому чи не єдиним. Список подібних випадків можна продовжувати до нескінченності, адже щодня стоматологи стикаються з новими пацієнтами, яким протезування просто необхідно, і причини цього в кожному випадку індивідуальні.

Але в чому ж переваги саме такого способу протезування, як металокерамічні коронки? Справа в тому, що, в порівнянні з іншими матеріалами, вони мають дійсно незаперечні переваги. І першим з них є схожість фізико-механічного складу матеріалу з самим зубом. До того ж, і на поверхні металокераміки практично не осідають ніякі нальоти, адже вона абсолютно рівна. Таким чином, істотно спрощується процес чищення імплантованою коронки. Медичний центр «Остеон-Дентіс» використовує такий матеріал досить часто. Але, роблячи кінцевий вибір, природно, враховуються всі вимоги пацієнтів, в тому числі і їх відчуття. Адже кожна людина хоче, щоб його посмішка була ідеальною. Та й стан всього організму в цілому від стану ротової порожнини також знаходиться в досить жорсткій залежності. Саме тому варто уважно ставитися не тільки до вибору матеріалу для імплантації, але і до вибору свого лікуючого лікаря. Ознайомитися з його лікарською практикою варто задовго до того, коли ви звернетеся до нього за допомогою.