5-6 вересня 2012р. у м. Києві  відбувся V (XII) з’їзд Асоціації стоматологів України та 1-й Національний Український стоматологічний конгрес з міжнародною участю «Стоматологія в Україні – реальність та перспективи». Вітання учасників з’їзду, вручення почесних відзнак, подяк АСУ, МОЗ України та вибори президента АСУ відбулися 5 вересня.

6-7 вересня у роботі конгресу прийняли участь провідні фахівці з різних регіонів України. У рамках конгресу працювало одночасно декілька секцій. Доповідь професора Удода О.А., доцента Мороз Г.Б. «Квалітологічні проблеми в реставраційній стоматології» відбулась у секції«Естетична стоматологія», модераторами якої були доцент Радлінський С.В. та професор Ряховський О.М. Наприкінці доповіді відбулася дискусія.

Під час конгресу працювала виставка стоматологічних матеріалів, організатором якої була виставкова компанія «МЕДВІН».

Завідувач кафедри пропедевтичної стоматології, професор Удод О.А.,

доцент кафедри пропедевтичної стоматології Мороз Г.Б.