Хліб і хлібобулочні вироби є невід'ємною частиною нашого раціону. По свіжому шматку можна з'їдати на сніданок, обід і вечерю. Незважаючи на те, що ми можемо вибрати в широкому асортименті серед різних зернових і ласощів без глютену, завжди важливо думати про їх зручному храненіі. Давно хліб цінується людством. Скибочку хліба ще в слов'янській етнографії присутній у відомому прислів'ї, в якій повага до хліба вказує на моральний рівень людини. Що за шматочком хліба потрібно і за паркан стрибати, знає, мабуть, будь-яка хороша господиня. Уважний читач, звичайно, помітить, що хтось як поводиться з хлібом, той так само поводиться і з людьми. Грає важливу роль хліб і в ряді ідіом, де відбивається найчастіше погляд на прожиток або роботу. Сьогодні нас, мабуть, приголомшують висловлювання на кшталт "Будь паном над своїм скибочкою" або "був важкий хліб".

Піклуватися про хліб дуже важливо. Хоча хліб - досить міцна їжа, він не залишається свіжим в будь-яких умовах. Добре випечений хліб зберігається до 2 тижнів. І, звичайно, дуже дивувалися б наші предки, чому ми після кількох днів прагнемо позбутися затверділого хліба. Раніше в будинках його подавали до столу, нехай навіть для того, щоб замочити в суп або зробити якесь додаток у вигляді соусу.

Як і інші неконсервовані продукти, хліб поступово старіє і втрачає в якості. У разі старіння відбувається так звана ретроградація крохмалю, тобто, зміна структури крохмалю в сторону кристалізації. У цей момент починає відбуватися руйнування хліба. Це явище відбувається швидше при низьких температурах - від 0 ° С до -10 ° С. З іншого боку, при більш високій температурі тісто швидше сиреет.

Щоб хліб довго апетитним:

1) зберігайте весь асортимент хлібобулочних виробів http://artisan-boulangerie.ua/ua/assortment.php в сухою і теплою навколишньому середовищу, ідеально при температурі + 20-25 ° С. Щоб хліб не пліснявів, загорніть його в бавовняну рушник і зберігайте в ньому;

2) не піддавайте випічку впливу світла і повітря. Це необхідно для запобігання випаровування повітря з випічки;

3) свіжоспеченого хліба дайте охолонути перед зберіганням. Придбані в магазині хлібні вироби виймайте з поліетиленових мішків;

4) не ріжте хліб наперед. При різанні зріз робіть плоским;

5) ємність, в якій тісто зберігається, потрібно регулярно дезінфікувати, наприклад, за допомогою оцту.

Як зберігати хліб у хлібниці? Можна замість хлібниці використовувати картонні коробки, причому вибрати ідеальний варіант по дизайну, а також за якістю самого матеріалу. Якщо на вашій кухні в якості хлібниці стоїть металевий ящик в стилі поп-арт або пластикова коробка, це залежить тільки від вас. Важливим критерієм для вибору матеріалу повинна бути простота обслуговування. Матеріал сам не вплине на умови зберігання хліба, проте вам потрібно буде старанно чистити цю ємність. Залежно від кількості членів сім'ї і, отже, середнього споживання випічки, ви повинні подумати в першу чергу про розміри хлібниці. У хлібниці з відкидною дверцятами не більш простору, ніж у звичайній: просто, відкриваючи дверку, ви використовуєте більше такого. Класичні хлібниці красиві на вигляд, досить просторі, але вони дуже легко брудняться - крихтами і т.п. У хлібницю кладуть різні шматочки хліба і, отже, ви змушені ритися в них, вибираючи відповідний.

Дуже практичні хлібниці поличні, які можуть запропонувати навіть 2 поверху. Якщо у вас є у вашій кухні невикористані ящики, ви можете їх використовувати для цього - вони відмінно підходять для зберігання випічки.

Консультували співробітники хлібної майстерні «Буланжері» в Києві