Більшість жінок просто обожнюють шопінг! Це факт. Вдала покупка іноді діє на нас ефективніше будь-якого антидепресанта. Так, інтернет магазин жіночого одягу надає нам величезний вибір від дешевих моделей економ класу до дорогих брендових речей знаменитих дизайнерів. Але як же не потонути в цьому розмаїтті моделей, кольорів, брендів і вибрати дійсно хороший магазин, з якого Ви завжди будете йти в хорошому настрої з покупками дійсно хорошою якісного одягу, що ідеально підходить Вам за розміром, кольором і фасоном.

Отже, перше, що Вам потрібно запам'ятати: хороший магазин одягу - це, перш за все грамотний консультант (продавець).

Практично кожна сучасна жінка і чоловік знають, що онлайн і офлайн магазини відрізняються не тільки асортиментом представленої одягу, її якістю і цінами. це можна побачити на прикладі Bolf.ua в якому консультанти по телефону допомагають зробити нам вибір на користь тієї або іншої моделі. На відміну від ofline магазинів тут не підбирають одяг, а дають консультацію по обраним моделям. В інтернет-магазині ми не бачимо проблему нав'язливого сервісу який буває ледь зайшовши в приміщення магазину.

Більшість з нас стикалися з ситуацією, коли продавці або ігнорують нашу присутність в магазині, або виявляють зайву нав'язливість. Але, цей так би мовити, ще півбіди, набагато гірше, коли вони, намагаючись хоч щось продати, збираються навколо Вас зграйкою і починають захоплюватися тим як прекрасно підходять Вам, наприклад, ці літні сарафани або починають активно пропонувати сукні з останньої модної колекції , хоча насправді Вам жоден з цих сарафанів і жодне з цих суконь не підходять і зовсім не подобаються. У такій ситуації багато хто з нас йдуть на поводу у чужої думки, переконуючи себе, що з боку воно, напевно, видніше. Як правило, все це призводить лише до того, що у Вашому шафі з часом накопичується величезна кількість речей, які Ви так і жодного разу не наділи і навряд чи коли-небудь це зробите. Така поведінка менеджерів дуже поширене і, на жаль, передбачувано, адже їх зарплата найчастіше прямо залежить від виручки магазину. Але ось чим пояснити іншу крайність, сказати зовсім складно.

Чи бували у Вас ситуації, коли Ви заходили в дорогий магазин брендового одягу, а продавці, замість того, щоб допомагати Вам як покупниці, всіляко намагаються показати, що Ви потрапили не за адресою? Напевно були, і Ви теж можете сказати, що у них це добре виходить. Вони можуть навіть нічого не говорити, їм досить проводжати Вас гордовитим поглядом повністю ігноруючи Ваша присутність. Наш Вам рада, якщо в магазині Ви стикаєтеся з подібними продавцями - йдіть! Не дозволяйте псувати собі задоволення від шопінгу, просто зайдіть в найближче кафе, замовте чашечьку кави, дістаньте планшет і перейдіть за посиланням https://bolf.ua/ukr_m_Чоловічий-одяг_Штани-чоловічі-1898.html. Повірте, в цьому магазині ви швидко подбірёте дійсно хорошу річ. Не турбуйтеся, доставка замовлення здійснюється за Вказаною Вами адресою.

Друге правило, багато хто думає, що одяг шиються виключно на стандартні фігури 90-60-90 та на середній зріст. Це помилка! У кожної моделі свої лекала. Витратьте трохи більше часу на вибір, і Ви обов'язково знайдете ту модель яка підходить саме Вам.

І, нарешті, третє правило:

Не обмежуйте себе пошуками тільки одягу, не забувайте про акскессуари. ТМ Bolf пропонує великий вибір чоловічих аксесуарів від сумки до запонки.