На сьогодні холецистит відноситься до найпоширеніших недугів людини. Він проявляється як запалення жовчного міхура та являється ускладненням жовчнокам'яної хвороби. З віком ризик захворювання зростає і може призводити до ускладнень, які ведуть до некрозу органа та до розвитку перитоніту. Саме тому лікування холециститу відноситься до пріоритетних завдань сучасної медицини.

Хвороба виникає не з однієї причини. Існує декілька факторів, які впливають на даний процес. Найпоширенішими із них є:

  • вагітність;

  • надмірна вага (ожиріння);

  • дискінезія жовчних протоків і міхура;

  • утворення каменів у жовчному міхурі.

Існує два види запалення жовчного міхура: гострий і хронічний. Гострий проявляється різким болем, який відчувається у правому підребер’ї. Хронічний характеризується наявністю ряду симптомів. До них відносяться:

  • нудота;

  • неприємні відчуття в районі правого підребер’я після приймання їжі;

  • тупий біль і дискомфорт з правої сторони;

  • в’ялість та слабкість організму;

  • безсоння.

Варто зазначити, що досить часто хронічне протікання хвороби довгий час не проявляє себе. Симптоми його виникають лише після вживання дуже жирної їжі.

Якщо вчасно не виявити холецистит, то він може стати причиною серйозних наслідків. Серед них: перфорація жовчного міхура чи його некроз, механічна жовтяниця та запальний процес в підшлунковій залозі. Лікування хронічної форми захворювання відбувається лише хірургічним шляхом. Найпоширенішим методом для цього вважається лапароскопія. Вона передбачає невеликий надріз, через який і здійснюється оперативне втручання. Завдяки цьому можна досить обережно зробити операцію, пошкоджуючи мінімум тканини. Щоб провести на високому рівні лікування запалення жовчного міхура, варто обирати для цього найкращий заклад, яким в нашій країні вважається Podol-Surgery. Таку неймовірну популярність хірургічне відділення №2 здобуло завдяки багатьом своїм позитивним характеристикам.

В першу чергу, варто розпочати з його місця знаходження. Відділення оселилося в лікарні №15, яка знаходиться в одному з історичних районів нашої столиці – Подолі. Як до Києва, так і до самого закладу добиратися зручно з усіх регіонів України. Більш детально дізнатися місце розташування Podol-Surgery та про графік його роботи можна на сайті podol-surgery.com.ua

Кажуть, що зустрічають людину по одягу. А от лікувальну структуру потрібно зустрічати по її технічному забезпеченню. Podol-Surgery має найсучасніший склад апаратів для діагностики та оперативного втручання. Таке інноваційне обладнання стає гарантом успішного проведення операцій з мінімальними шансами на розвиток ускладнень. Завдяки даній техніці хірурги можуть здійснювати оперативне втручання за допомогою новітніх світових методів. До них, наприклад, відноситься лазерна коагуляція, яка лише частково пошкоджує тканини, що стає причиною надзвичайно швидкого періоду відновлення.

Лікарі хірургічного відділення №2 дуже уважно ставляться до своїх пацієнтів та постійно спостерігають за станом їхнього здоров’я. Серед персоналу закладу лише професіональні хірурги з багаторічним досвідом роботи та тисячами успішно проведених операцій за плечима. Більшість хірургів у Podol-Surgery мають як вищу категорію, так і звання кандидата медичних наук. Вони постійно розвиваються у своєму напрямку, пишуть наукові роботи та освоюють нові методики проведення оперативного втручання. Пам’ятайте, що вибір правильного закладу – гарант якісного лікування холециститу!