ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ В ІНТЕРНАТУРІ ДонНМУ ЗА КОНТРАКТОМ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ МЕДИЧНИХ ВНЗ

1. Заява на вступ до інтернатури на ім'я ректора

2. Паспорт (оригінал, копія – 1,2,3 стор. та сторінка з пропискою).

3. Ідентифікаційний номер (оригінал, копія).

4. Свідоцтво про одруження (розлучення), якщо змінилось прізвище (копія).

5. Диплом ВНЗ (оригінал, копія).

6. Додаток до диплому (оригінал, копія).

7. Сертифікат «Крок-1» (оригінал, копія).

8. Сертифікат «Крок-2» (оригінал, копія).

9. Довідка ВНЗ про навчання випускника за контрактом (оригінал).

10. Лист від головного лікаря лікувального закладу (бази стажування) про згоду на навчання в інтернатурі даного випускника на заочному циклі (оригінал).

11. Договір про навчання в інтернатурі (5 примірників договору).

12. Якщо в договорі «Платником» на навчання інтерна є юридична особа, необхідно представити гарантійний лист від імені організації на сплату навчання інтерна, на користь якого складено договір (оригінал).

13. Якщо в договорі «Платником» на навчання інтерна є батьки, необхідно представити паспорт (оригінал, копія - 1,2,3 стор. та сторінка з пропискою) та ідентифікаційний номер (копія) того з батьків, від особи якого складено договір.

14. Швидкозшивач з перфорацією.

15. 12 файлів для оформлення договору.

16. 3 фотокартки (3х4).

17. Всі вищезазначені документи необхідно надати у деканат ФІПО ДонНМУ до 1 серпня 2015р.

Оригінали документів надаються при оформленні договору.