Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ В ІНТЕРНАТУРІ ДонНМУ ЗА КОНТРАКТОМ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ МЕДИЧНИХ ВНЗ

 1. Заява на вступ до інтернатури на ім'я ректора

 2. Паспорт (оригінал, копія – 1,2,3 стор. та сторінка з пропискою).

 3. Ідентифікаційний номер (оригінал, копія).

 4. Свідоцтво про одруження (розлучення), якщо змінилось прізвище (копія).

 5. Диплом ВНЗ (оригінал, копія).

 6. Додаток до диплому (оригінал, копія).

 7. Сертифікат «Крок-1» (оригінал, копія).

 8. Сертифікат «Крок-2» (оригінал, копія).

 9. Довідка ВНЗ про навчання випускника за контрактом (оригінал).

 10. Лист від головного лікаря лікувального закладу (бази стажування) про згоду на навчання в інтернатурі даного випускника на заочному циклі (оригінал).

 11. Договір про навчання в інтернатурі (5 примірників договору).

 12. Якщо в договорі «Платником» на навчання інтерна є юридична особа, необхідно представити гарантійний лист від імені організації на сплату навчання інтерна, на користь якого складено договір (оригінал).

 13. Якщо в договорі «Платником» на навчання інтерна є батьки, необхідно представити паспорт (оригінал, копія - 1,2,3 стор. та сторінка з пропискою) та ідентифікаційний номер (копія) того з батьків, від особи якого складено договір.

 14. Швидкозшивач з перфорацією.

 15. 12 файлів для оформлення договору.

 16. 3 фотокартки (3х4).

 17. Всі вищезазначені документи необхідно надати у деканат ФІПО ДонНМУ до 1 серпня 2015р.

Оригінали документів надаються при оформленні договору.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…