ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ В ІНТЕРНАТУРІ ДонНМУ ЗА БЮДЖЕТОМ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ МЕДИЧНИХ ВНЗ

1. Заява на вступ до інтернатури на ім'я ректора

2. Паспорт (оригінал, копія – 1,2,3 стор. та сторінка з пропискою).

3. Ідентифікаційний номер (оригінал, копія).

4. Свідоцтво про одруження (розлучення), якщо змінилось прізвище (копія).

5. Диплом ВНЗ (оригінал, копія).

6. Додаток до диплому (оригінал, копія).

7. Посвідчення про направлення на роботу.

8. Сертифікат «Крок-1» (оригінал, копія).

9. Сертифікат «Крок-2» (оригінал, копія).

10. Швидкозшивач з перфорацією.

11. 10 файлів.

12. 3 фотокартки (3х4).

13. Всі вищезазначені документи необхідно надати у деканат ФІПО ДонНМУ до 1 серпня 2015р.

Оригінали документів надаються при поданні документі