ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ НА КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

1. Оригінал оформленої путівки з мокрою печаткою.

2. Посвідчення про відрядження.

3. Паспорт (оригінал, копія – 1,2,3 стор. та сторінка з пропискою).

4. Ідентифікаційний номер (копія).

5. Диплом про закінчення ВНМЗ (оригінал, копія).

6. Сертифікат лікаря-спеціаліста (оригінал, копія).

7. Сертифікат (Посвідчення) про закінчення інтернатури (оригінал, копія).

8. Посвідчення про закінчення циклів спеціалізації, підвищення кваліфікації, (копії).

9. Посвідчення про категорію (копія).

10. Свідоцтво про одруження (розлучення), якщо диплом або інші документи видані на інше прізвище (копія).

11. Копія трудової книжки, засвідчена відділом кадрів лікувального закладу, де працює курсант.

12. Файл для документів.

13. Фотографія 3х4 для курсантів циклів спеціалізації та стажування.

14. Лист-клопотання від головного лікаря лікувального закладу з довідкою про результати різних видів діяльності лікаря (набрана кількість балів) згідно наказу МОЗ №484 від 07.07.2009 р. «Про затвердження змін до положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах». (Для курсантів циклу ПАЦ.)

15. Лист-клопотання від головного лікаря лікувального закладу про зарахування на курси ТУ, спеціалізації, стажування.

16. Лист від Департаменту охорони здоров’я про зарахування на цикл стажування із зазначенням терміну стажування (для слухачів циклу стажування).

17. Лист-клопотання від Управління охорони здоров’я про зарахування на курси ПАЦ, ТУ, спеціалізації, стажування для слухачів інших регіонів України.

Оригінали документів представляються при оформленні на курси.