Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

ПОВІДОМЛЕННЯ

про акцепт пропозиції конкурсних торгів, або цінової пропозиції, або пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі

1. Замовник (генеральний замовник)

1.1. Найменування Донецький національний медичний університет ім. М. Горького

1.2. Код за ЄДРПОУ 02010698

1.3. Місцезнаходження 84404, м. Красний Лиман, вул. Кірова, 27

2. Предмет закупівлі

2.1. Найменування предмета закупівлі Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої (постачання пари та гарячої води, 35.30.12-00.00), код ДК 016-2010 - 35.30.1.

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг 441,02207 Гкал.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг межа балансової належності: м. Красний Лиман, вул. Кірова, 27

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг протягом 2016 року

3. Процедура закупівлі переговорна процедура закупівлі

4. Дата оприлюднення та номер оголошення про проведення процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель оголошення №236470 оприлюднене на веб-порталі www.tender.me.gov.ua 30.11.2015

5. Учасник-переможець (учасники-переможці)

5.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові ОКП «Донецьктеплокомуненерго»

5.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків 03337119

5.3. Місцезнаходження (для юридичної особи) та місце проживання (для фізичної особи), телефон, телефакс: 84307, м. Краматорськ, провулок Земляний, 2, телефакс: (06272) 2-11-00.

6. Ціна акцептованої пропозиції (пропозицій) конкурсних торгів (цінової пропозиції, пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі):

752 152,54 грн.(сімсот п’ятдесят дві тисячі сто п’ятдесят дві грн. 54 коп.)

7. Дата прийняття рішення про акцепт пропозиції (пропозицій) конкурсних торгів (цінової пропозиції, пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі) 01.12.2015

8. Строк, протягом якого має бути укладений договір про закупівлю (рамкова угода): з 14.12.2015 року

Голова комітету з конкурсних торгів                                                   П.Г. Кондратенко

                                                                                  МП

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…