ПОВІДОМЛЕННЯ

про акцепт пропозиції конкурсних торгів, або цінової пропозиції, або пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі

1. Замовник (генеральний замовник)

1.1. Найменування Донецький національний медичний університет ім. М. Горького

1.2. Код за ЄДРПОУ 02010698

1.3. Місцезнаходження 84404, м. Красний Лиман, вул. Кірова, 27

2. Предмет закупівлі

2.1. Найменування предмета закупівлі Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої (постачання пари та гарячої води, 35.30.12-00.00), код ДК 016-2010 - 35.30.1.

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг 441,02207 Гкал.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг межа балансової належності: м. Красний Лиман, вул. Кірова, 27

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг протягом 2016 року

3. Процедура закупівлі переговорна процедура закупівлі

4. Дата оприлюднення та номер оголошення про проведення процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель оголошення №236470 оприлюднене на веб-порталі www.tender.me.gov.ua 30.11.2015

5. Учасник-переможець (учасники-переможці)

5.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові ОКП «Донецьктеплокомуненерго»

5.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків 03337119

5.3. Місцезнаходження (для юридичної особи) та місце проживання (для фізичної особи), телефон, телефакс: 84307, м. Краматорськ, провулок Земляний, 2, телефакс: (06272) 2-11-00.

6. Ціна акцептованої пропозиції (пропозицій) конкурсних торгів (цінової пропозиції, пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі):

752 152,54 грн.(сімсот п’ятдесят дві тисячі сто п’ятдесят дві грн. 54 коп.)

7. Дата прийняття рішення про акцепт пропозиції (пропозицій) конкурсних торгів (цінової пропозиції, пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі) 01.12.2015

8. Строк, протягом якого має бути укладений договір про закупівлю (рамкова угода): з 14.12.2015 року

Голова комітету з конкурсних торгів                                                   П.Г. Кондратенко

МП