про акцепт пропозиції конкурсних торгів, або цінової

пропозиції, або пропозиції за результатами застосування

переговорної процедури закупівлі

1. Замовник (генеральний замовник).

1.1. Найменування: Донецький національний медичний університет імені

М. Горького;

1.2. Код за ЄДРПОУ: 02010698;

1.3. Місцезнаходження:

- юридична адреса: Донецька область, м. Красний Лиман, вул. Кірова, 27, поштовий індекс 84404;

- фактична адреса: Донецька область, м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 39, поштовий індекс 84300.

1. Предмет закупівлі.

2.1. Найменування предмета закупівлі: код ДК 016:2010 – 26.70.2 – Прилади оптичні, інші, та їхні частини (код ДК 016:2010 – 26.70.22-70.00 - Мікроскопи стереоскопічні, зокрема для мікрофотографування, для мікрокінознімання чи мікропроеціювання) (3 найменування, 43 од.).

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг:3 найменування,43 од.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:

Донецька область, 84300 м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників 39.

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31 грудня 2015 року.

3.   Процедура закупівлі: відкриті торги

4. Дата оприлюднення та номер оголошення про проведення процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: 202922 від 24.09.2015.

5.  Учасник-переможець (учасники-переможці):

5.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові: ТОВ «Медвельт»;

5.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків:

34879999;

5.3. Місцезнаходження (для юридичної особи) та місце проживання (для фізичної особи), телефон, телефакс:

- юр. адреса: 01021, м. Київ, вул. Грушевського, 28/2, Н/П №43;

- факт. адреса: 03115, м. Київ, бульв. Вернадського, 5/19, офіс 31,

тел.: (044)- 498-26-00.

6.  Ціна акцептованої пропозиції (пропозицій) конкурсних торгів (цінової пропозиції, пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі): 822 198,70 грн. з ПДВ (вісімсот двадцять дві тисячі сто дев’яносто вісім грн. 70 коп.)

7. Дата прийняття рішення про акцепт пропозиції (пропозицій) конкурсних торгів (цінової пропозиції, пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі): 13.11.2015 року.

8. Строк, протягом якого має бути укладений договір про закупівлю (рамкова угода):з 30.11.2015 по10.12.2015.

Перший проректор

Голова комітету з конкурсних торгів                                                         П.Г. Кондратенко

М.П.