Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

11

ДЕВ’ЯТА МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2018»

15-17 березня ДНМУ приймає участь у Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018».

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/11-12618 від 01.12.2017, лист НАПН України № 2-7/225 від 14.11.2017).

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. Програмою виставки передбачено проведення КОНКУРСУ З ТЕМАТИЧНИХ НОМІНАЦІЙ.

Перелік тематичних номінацій:

  • 1. Діяльність вищих навчальних закладів із зростання експорту освітніх послуг.
  • 2. Модернізація змісту професійної підготовки та перепідготовки кадрів до праці в умовах Нової української школи.
  • 3. Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників.
  • 4. Науково-методичний супровід і організаційна взаємодія органів державної влади та управління, закладів післядипломної освіти з ОТГ у створенні системи якісної освіти.
  • 5. Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами.
  • 6. Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді.
  • 7. Розробка та використання інноваційних методик змішаного навчання.
  • 8. Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу.
  • 9. Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ З ТЕМАТИЧНИХ НОМІНАЦІЙ

Учасники виставки, які бажають взяти участь у конкурсі з номінацій, подають відповідну роботу. Учасник колективного стенду подає тільки одну роботу в одній із 9-ти тематичних номінацій. Матеріали обов’язково подаються в друкованому зшитому вигляді державною мовою. Обсяг роботи – до 20 сторінок, розмір сторінки А4, розмір шрифту – 12 кегль (гарнітура Times New Roman), міжрядковий інтервал – 1,0.

Конкурсні матеріали презентуються на стенді учасника виставки в друкованому вигляді або на електронних носіях.

У зв’язку з цим, просимо кожну кафедру ДНМУ надати пропозиції роботи на одну з вищевказаних тем на розгляд оргкомітету у строк до 22.01.2018 року на електронну адресу : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З усіх питань звертатися за тел.:+380673772377, +380930864666

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…