Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Сучасний світ відкриває чимало можливостей для професійного зростання медиків. Ми підготували підбірку актуальних програм для лікарів та студентів медичних вишів. 

ГРАНТ НА ДОСЛІДЖЕННЯ ВІД ІНСТИТУТУ РАКУ США

Відділ зовнішніх досліджень Національного Інституту раку США підтримує програми і дослідження у всіх сферах біології раку в академічних та навчальних установах за кордоном. Дослідники можуть подати заявку на отримання гранту. Теми досліджень повинні стосуватись основних механізмів росту клітин, перетворення клітин в пухлинні, їх метастазування. Саме такі дослідження стають основою для розробки нових методів лікування, а також поглиблюють знання про хвороби.

Докладніше: https://goo.gl/5Rocxo

ДОКТОРСЬКА ПРОГРАМА (СТУПІНЬ PHD) У ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

Програма має на меті підготовку фахівців, які займатимуться академічною або дослідницькою діяльністю в галузі охорони здоров’я населення. Робота в лабораторіях та теоретичні тренінги дозволять поглибити знання аналітичних та та кількісних методів, що використовуються для вирішення таких комплексних проблем як забруднення повітря, ожиріння,нерівність в отриманні медичних послуг тощо. Ви не мусите мати наукового ступеня, проте попередній досвід роботи в цій сфері буде перевагою. До конкурсу запрошують студентів та випускників, які мають відмінну академічну успішність, хороші знання та мотивацію.

Докладніше: https://goo.gl/YgBnUG

ДОКТОРСЬКА ПРОГРАМА (СТУПІНЬ PHD) З БІОЛОГІЧНИХ НАУК У ГАЛУЗІ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Аспірантура у Гарварді гарантує випускникам як набуття міждисциплінарних навичок та вмінь щодо теоретичних і практичних основ проведення медико-біологічних досліджень загалом, так і спеціалізованих знань у конкретній вузькій галузі. Дослідження стосуватимуться глобальних проблем в галузі охорони здоров’я і, зокрема, імунології та інфекційних хвороб (малярії, туберкульозу, ВІЛу); забруднення середовища (радіації, забруднення повітря, астми); взаємозв'язку генотипу та середовища (розвитку запальних процесів, стресу, епігенетики), метаболічних порушень ( ожиріння, діабету, раку), біохімії харчування та її взаємозв'язок з виникненням хвороб різних систем).

Для того, щоб пройти відбір, потрібно довести свою мотивацію займатись серйозною науковою роботою; мати ступінь бакалавра чи магістра та достатню теоретичну підготовку з біології та хімії (включаючи органічну), а також фізики та статистики.  

Докладніше: https://goo.gl/Fp9SBR

ПРОГРАМА ІМ. Г. ГАМФРІ

Ця програма призначена для досвідчених фахівців, що зацікавлені в зміцнені лідерських якостей через взаємний обмін знаннями і розуміння спільних проблем США і дружніх країн. Усі кандидати повинні мати щонайменше закінчену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), не менше п’яти повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку), обмежений або жодного досвіду навчання у США. Учасники конкурсу повинні продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та володіння англійською мовою. Очікується, що учасники програми матимуть навички адміністраторів та менеджерів.

Докладніше: https://goo.gl/QxH47Z

THE VANIER CANADA GRADUATE SCHOLARSHIP (VANIER CGS)

Це програма стипендій для аспірантів, що стають слухачами певних курсів у кращих вузах Канади.

Отримуючи грант, кандидат зобов’язується завершити аспірантуру не пізніше, ніж за 20 місяців. Це має бути перший докторський ступінь,включаючи MD/PhD і кандидат не повинен мати отриманого раніше докторського гранту від CIHR, NSERC, чи SSHRC.

Сума гранту - $50,000 на рік, тобто $150,000 протягом 3 років навчання у Канаді.

Докладніше:  https://goo.gl/ctu88v

 

Стипендіальна програма від Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam пропонує різні програми, мета яких — поширення наукових знань і підготовка студентів до праці в міжнародному середовищі.
Українські студенти-медики можуть податися на The Holland Scholarship Programme (HSP) — стипендіальну програму, розрахована на не-резидентів ЄЕЗ (Європейської економічної зони). Для цього необхідно також податися на програму Vu Fellowship Programme, яка пропонує здобути ступінь магістра в Нідерландах. Загальний розмір стипендії становить 5000 євро.
Деталі: https://goo.gl/YdOvrA

 

Грант для молодих науковців від DAAD

 

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) пропонує грант для молодих науковців із можливістю проведення власного дослідження й подальшого навчання в Німеччині. Мета грантової програми — підтримка докторських проектів у Німеччині, а також сприяння обміну досвідом та посилення співпраці.

Умовою подання є не більше 6 років із моменту складання випускних іспитів. Подати свою кандидатуру мають право й ті, хто працює над докторським ступенем, однак не довше 3-х років.
Заяви тих, хто проживав у Німеччині більше 15-ти місяців на час подання заявки, розглядатися не будуть. Бюджет залежить від академічного рівня апліканта: 750 євро для випускників, 1000 євро — для докторантів.

Деталі: https://goo.gl/7FB4Ao
 

Стипендії Фонду Конрада Аденауера

 

Фонд Конрада Аденауера (Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS)) кожного року присуджує 50 стипендій студентам, випускникам та докторантам із відмінними академічними досягненнями та активною громадською/політичною позицією. До участі в програмі запрошуються представники будь-яких напрямів і національностей. Стипендії надають можливість завершити вищу освітню кваліфікацію в Німеччині, отримати звання доктора і здобути додаткові знання у відповідній академічній галузі. Щомісячний грант становить 750 євро.
Деталі: https://goo.gl/nZ6v3q

 

Магістерські лекції від Американської асоціації психіатрів

 

До лютого наступного року ви ще маєте можливіть подати заявку на Програму магістерських лекцій Американської асоціації психіатрів з наукових питань.  Розглядатимуться апліканти, що є магістрами психології від акредитованого університету. Обрані кандидати отримують грант розміром від $ 500 і до $ 1500 для відшкодування витрат на проїзд.

Деталі: https://goo.gl/rpPBYK

Програма Hubert Humphrey Fellowships

 

Програма Hubert Humphrey Fellowships для досвідчених фахівців, які хочуть зміцнити свої лідерські якості, обмінятися знаннями й побудувати розуміння спільних проблем в охороні здоров’я в США та дружніх країн.

Обов’язкова вимога  — мінімум 5 років професійного досвіду, обмежений або відсутній досвід роботи в США та вміння проявляти лідерські якості.

Програма покриває плату за навчання, переліт, страхування.
Деталі: https://goo.gl/HUrAL2

 

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…