Шановні колеги!

Надаємо інформацію стосовно гранту на проведення постдокторських досліджень в області біомедичних наук.

Організатор: Helen Hay Whitney Foundation. Крайній термін подачі  –  2 липня 2018 року до 5 вечора (за північно американським східним часом).

Зареєструватися та отримати повну інформацію про умови участі можна на :

Вимоги до кандидатів

-  Кандидати, які мають ступінь кандидата наук або незабаром отримають ступінь кандидата наук (Ph.D., M.D).

-  Кандидати повинні мати не більше 1 року досвіду проведення постдокторських досліджень.

- Кандидати повинні отримати ступінь кандидата наук (PhD або D.Phil.) Не більше ніж за 2 роки до дедлайну, якщо кандидат має ступінь M.D., вона повинна бути отримана не більше ніж за 3 роки до дедлайну прийому документів на грант.

- Грант можуть отримати як громадяни США, так і іноземні студенти. Дослідження можна проводити тільки в університетах США.

- Не можна проводити дослідження в тій лабораторії, в якій кандидат отримає ступінь кандидата наук.

Організація сплачує транспортні витрати вченого і його / її сім'ї до місця проведення дослідження. Також організатори оплачують транспортні витрати на щорічну дводенну конференцію, яка проводиться в листопаді.

У першому році вчений отримає стипендію розміром в 54 000 $ + 1,500 $ на дослідні витрати.

У другому році - 57 000 $ + 1,500 $

У третьому році - 60 000 $ + 1,500 $

1,500 $ виплачуються щорічно і перераховуються в університет, в якому вчені будуть проводити дослідження. Гроші призначаються тільки на витрати пов'язані з дослідження: лабораторні витратні матеріали, комп'ютери і т.д. Частина цих грошей може піти на оплату медичної страховки. Вчений сам вирішує на які витрати розподілити ці фінанси.

Якщо вчений має дітей, він / вона також буде отримувати 1,500 $ щорічно на кожну дитину.

Прохання до викладачів ознайомитись з інформацією, та, за бажання, прийняти участь у конкурсі на здобуття гранту.

З повагою, помічник ректора                Наволокіна Алла Сергіївна