Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Шановні колеги!  

Надаємо інформацію стосовно гранту на проведення постдокторських досліджень в області біомедичних наук.

Організатор: Helen Hay Whitney Foundation. Крайній термін подачі  –  2 липня 2018 року до 5 вечора (за північно американським східним часом).

Зареєструватися та отримати повну інформацію про умови участі можна на :

http://hhwf.org/research-fellowship/

 

Вимоги до кандидатів

-  Кандидати, які мають ступінь кандидата наук або незабаром отримають ступінь кандидата наук (Ph.D., M.D).

-  Кандидати повинні мати не більше 1 року досвіду проведення постдокторських досліджень.

- Кандидати повинні отримати ступінь кандидата наук (PhD або D.Phil.) Не більше ніж за 2 роки до дедлайну, якщо кандидат має ступінь M.D., вона повинна бути отримана не більше ніж за 3 роки до дедлайну прийому документів на грант.

- Грант можуть отримати як громадяни США, так і іноземні студенти. Дослідження можна проводити тільки в університетах США.

- Не можна проводити дослідження в тій лабораторії, в якій кандидат отримає ступінь кандидата наук.

Організація сплачує транспортні витрати вченого і його / її сім'ї до місця проведення дослідження. Також організатори оплачують транспортні витрати на щорічну дводенну конференцію, яка проводиться в листопаді.

У першому році вчений отримає стипендію розміром в 54 000 $ + 1,500 $ на дослідні витрати.

У другому році - 57 000 $ + 1,500 $

У третьому році - 60 000 $ + 1,500 $

1,500 $ виплачуються щорічно і перераховуються в університет, в якому вчені будуть проводити дослідження. Гроші призначаються тільки на витрати пов'язані з дослідження: лабораторні витратні матеріали, комп'ютери і т.д. Частина цих грошей може піти на оплату медичної страховки. Вчений сам вирішує на які витрати розподілити ці фінанси.

Якщо вчений має дітей, він / вона також буде отримувати 1,500 $ щорічно на кожну дитину. 

З будь-яких питань звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Прохання до викладачів ознайомитись з інформацією, та, за бажання, прийняти участь у конкурсі на здобуття гранту.

 

        

          З повагою, помічник ректора                Наволокіна Алла Сергіївна

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…