Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Міжнародна літня школа для студентів медичних факультетів і ВУЗів щорічно проходить в лікарні Каср аль-Айни.

Організатор стажування: громадська організація  Students’ Scientific Society “SSS”.

Протягом стажування студенти отримують можливість не тільки стажуватись в одній з найкращих лікарень Єгипту, але й ознайомитись з культурою цієї країни.

У програмі можуть брати участь:

  • Студетни медичних ВУЗів;
  • Студентам необхідно володіти англійською мовою.

Для участі у програмі необхідно:

-заповнити заяву;

-надати підтвердження о зачисленні студента на медичний факультет;

-відсканувати копію паспорта та фотокартки паспортного розміру.

-оплатити взнос.

Останній термін подачі заявок: 20 травня

Подробиці на сайті організатора: http://www.ssscairo.org/summerschool/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…