Міжнародна літня школа для студентів медичних факультетів і ВУЗів щорічно проходить в лікарні Каср аль-Айни.

Організатор стажування: громадська організація  Students’ Scientific Society “SSS”.

Протягом стажування студенти отримують можливість не тільки стажуватись в одній з найкращих лікарень Єгипту, але й ознайомитись з культурою цієї країни.

У програмі можуть брати участь:

• Студетни медичних ВУЗів;
  • Студентам необхідно володіти англійською мовою.

Для участі у програмі необхідно:

-заповнити заяву;

-надати підтвердження о зачисленні студента на медичний факультет;

-відсканувати копію паспорта та фотокартки паспортного розміру.

-оплатити взнос.

Останній термін подачі заявок: 20 травня

Подробиці на сайті організатора: http://www.ssscairo.org/summerschool/