Рішення

Вченої ради Донецького національного медичного університету ім. М. Горького від 22 жовтня 2015 року.

Заслухавши та обговоривши доповідь проректора з наукової роботи ДонНМУ ім. М. Горького професора Веселого С.В. "Про підсумки набору в аспірантуру, клінічну ординатуру, магістратуру у 2015 р. та атестацію аспірантів. Затвердження плану НДР на 2015-16 н.р.", Вчена рада університету

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. ПРОРЕКТОРУ З НАУКОВОЇ РОБОТИ:

1.1. При формуванні плану прийому до аспірантури змістити акценти на підготовку науково-педагогічних кадрів медико-біологічного профілю, досягнувши в 2016 році частку таких аспірантів до 30%.

Термін виконання - до 01.12.2016 р.

1.2. При прийомі до аспірантури і при працевлаштуванні (конкурсному відборі) на клінічні кафедри віддавати перевагу претендентам, які пройшли навчання в клінічній ординатурі.

Термін виконання - постійно.

1.3. Оптимізувати програми навчання в аспірантурі, докторантурі, магістратурі, клінічній ординатурі з урахуванням нових умов фінансування і переходу на підготовку всіх наукових і науково-педагогічних кадрів через аспірантуру, докторантуру.

Термін виконання – до 01.09.2016 р.

1.4. Забезпечити планування комплексних міжкафедральних та міжуніверситетських НДР. Активно розвивати наукове співробітництво з науково-дослідними та науково-освітніми установами України та країн ЄС. В рамках запланованих НДР передбачити виконання дисертаційних робіт, набір в аспірантуру, докторантуру, магістратуру та клінічну ординатуру.

Термін виконання – до 01.10.2016 р.

2. ПРОРЕКТОРУ З ЕКОНОМІЧНОЇ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРЧОЇ РОБОТИ:

2.1. В кошторисах університету передбачати кошти на зміцнення матеріальної бази та здійснення наукової діяльності кафедр, що займаються контрактною підготовкою аспірантів, докторантів та клінічних ординаторів, у розмірі 50% від відповідних сум, що надійшли на рахунок університету.

Термін виконання - до 15.12.2016 р.

2.2. Забезпечити складання кошторисів витрат на здійснення наукової діяльності в розрізі кожної запланованої бюджетної НДР і щорічний контроль їх виконання.

3. ЗАВІДУВАЧАМ КАФЕДРАМИ:

3.1. Здійснювати щорічний відбір резерву з числа найкращих студентів для вступу в аспірантуру, магістратуру та клінічну ординатуру.

Термін виконання - постійно.

3.2. Забезпечити своєчасне планування дисертаційних робіт і представлення матеріалів на розгляд Вченої ради.

3.3. Рівномірно розподіляти серед співробітників кафедри обов'язки з керівництва дисертаційними роботами (між професорами та докторами наук), магістрами та клінічними ординаторами (між доцентами кафедри).

Термін виконання - постійно.

3.4. Забезпечити контроль за своєчасною здачею кандидатських іспитів аспірантами та пошукувачами.

Термін виконання - постійно.

3.5. Брати активну участь у виконанні ініціативних НДР, забезпечити максимальне залучення співробітників кафедр, студентів та працівників практичної охорони здоров'я.

Термін виконання - постійно.

4. КАНЦЕЛЯРІЇ довести Рішення Вченої ради до відома відповідальних виконавців.

5. Контроль за виконанням цього Рішення покласти на голову Вченої ради, ректора ДонНМУ ім. М. Горького, чл.-кор. НАМН України, професора Ю.В.Думанського.

Голова Вченої ради, ректор ДонНМУ,

чл.-кор. НАМН України,