Вченої ради Донецького національного медичного

Університету від 17.03.2017року

Заслухавши та обговоривши доповідь проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи ДНМУ доцента Петряєвої О.Б. «Аналіз лікувальної роботи клінічних кафедр ДНМУ за 2016 рік. Стратегія розвитку та перспективи співробітництва з галуззю охорони здоров’я у 2017 році» Вчена рада постановляє:

• 1  Проректору з науково-педагогічної та лікувальної роботи (доценту Петряєвій О.Б.)
    • 1.1  Забезпечити координацію роботи та організацію систематичного контролю за реалізацією основних напрямків лікувальної діяльності університету.
    • 1.2  Забезпечити участь у виконанні національних та регіональних медичних програм співробітників клінічних кафедр університету.
    • 1.3  Підготувати пропозиції по можливості розширення клінічних баз в південній зоні, визначити лікувальні заклади для розташування клінічних кафедр та створення Центру фізичної та психологічної реабілітації (м. Маріуполь).
    • 1.4  Забезпечити планування лікувальної роботи клінічних кафедр з урахуванням державної політики в галузі охорони здоров’я та на підставі аналізу показників стану здоров’я населення регіону.
    • 1.5  Залучати до участі в науково-практичних конференціях обласних фахівців, спеціалістів провідних НДІ України та фахівців МОЗ.
    • 1.6  Розробити та забезпечити контроль за проведенням тренінгів з практикуючими лікарями з використанням симуляційного обладнання.
    • 1.7  Активізувати роботу клінічних кафедр по підготовці та впровадженню методичних рекомендацій та інформаційних листів з грифом Українського центру наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи МОЗ України.
    • 1.8  Забезпечити впровадження нововведень у лікувально-діагностичну та профілактичну роботу, включення їх у Галузевий Реєстр нововведень МОЗ України.
    • 1.9  Організувати та забезпечити проведення ефективної кадрової політики з урахуванням потреб області в висококваліфікованих фахівцях шляхом своєчасної роботи по підготовці лікарів в інтернатурі, курсах спеціалізації, ПАЦ.
    • 1.10  Забезпечити ефективне співробітництво з галуззю охорони здоров′я. Розробити алгоритми співпраці з департаментом охорони здоров’я ОДА, міськими та районними відділеннями охорони здоров’я, ЛПЗ.

Термін виконання – постійно

• 2  Директору університетської клініки – НДІ травматології та ортопедії (професору Климовицькому В.Г.):
    • 2.1  Продовжити роботу по оснащенню університетської клініки сучасним обладнанням за рахунок залучення позабюджетних коштів.
    • 2.2  Забезпечити застосування нових технологій, сучасних методик діагностики та лікування хворих та травмованих.
    • 2.3  Організувати та проводити консультативно-лікувальну роботу.
    • 2.4  Забезпечити контроль за ефективною роботою ліжкового фонду, використанням коштів, медичного обладнання та лікарських засобів.
    • 2.5  Організувати та провести науково-практичну конференцію з актуальних питань травматології та ортопедії.
    • 2.6  Активізувати роботу по підготовці та публікації методичних рекомендацій та інформаційних листів, нововведень з лікувально-діагностичної та профілактичної роботи, включених до Галузевого Реєстру нововведень МОЗ України.

Термін виконання – постійно

• Завідуючим клінічними кафедрами:
    • 3.1  Забезпечити якісне надання лікувально-консультативної допомоги населенню області.
    • 3.1  Продовжити сумісно з галуззю охорони здоров′я проведення науково-практичних конференцій, виїзних циклів, тренінгів.
    • 3.2  Забезпечити планування лікувальної роботи з урахуванням потреб регіону, стану здоров′я населення.
    • 3.3  Своєчасно надавати лікувальному відділу звіти співробітників кафедр з проведеної лікувальної роботи та інформацію про проведені науково-практичні конференції.
    • 3.4  Подовжити підвищення професійного рівня професорсько-викладацького складу та своєчасне проходження атестацій співробітниками кафедр.
    • 3.5  Приймати участь у проведенні «Дня фахівців», атестації лікарів та акредитації ЛПЗ.
    • 3.6  Забезпечити підготовку та публікацію методичних рекомендацій, інформаційних листів з грифом Українського центру наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи МОЗ України, нововведень з лікувально-діагностичної та профілактичної роботи та включення їх до Галузевого Реєстру нововведень МОЗ України.
    • 3.7  Активізувати роботу співробітників університету по популяризації медичних знань на радіо, телебаченні, в ЗМІ.

Термін виконання – постійно

Контроль за виконанням рішення засідання Вченої ради покласти на проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи ДНМУ, доцента Петряєву О.Б.

Голова Вченої ради ДНМУ,

чл.-кор. НАМН України, професор                                          Думанський Ю.В.

Вчений секретар                                                                         Богатирьова О.В.