Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького

Вчена рада Дон НМУ

 

Вельмишановні члени Вченої ради.

Чергове засідання Вченої ради ДонНМУ відбудеться «30» червня 2015 року о 14 годині в ауд. 2335 Донбаської машинобудівної академії

 (корпус №2, 3 поверх).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1.  Обрання на вакантні посади.

2.  Підсумки державних іспитів у 2014-2015 навчальному році.

Доповідачі – голови ДЕК.

3.  Про організацію навчального процесу в 2015-2016 навчальному році.

Доповідач – перший проректор з навчально-виховної роботи,

професор П.Г. Кондратенко.

4.  Поточні справи.

 

Голова Вченої ради, чл.-кор.

НАМН України, професор                                                                                                          Ю.В. Думанський

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…