Донецький національний медичний університет ім. М. Горького

Вчена рада Дон НМУ

Вельмишановні члени Вченої ради.

Чергове засідання Вченої ради ДонНМУ відбудеться «30» червня 2015 року о 14 годині в ауд. 2335 Донбаської машинобудівної академії

(корпус №2, 3 поверх).

1.  Обрання на вакантні посади.

2.  Підсумки державних іспитів у 2014-2015 навчальному році.

Доповідачі – голови ДЕК.

3.  Про організацію навчального процесу в 2015-2016 навчальному році.

Доповідач – перший проректор з навчально-виховної роботи,

професор П.Г. Кондратенко.

4.  Поточні справи.

Голова Вченої ради, чл.-кор.

НАМН України, професор                                                                                                          Ю.В. Думанський