Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Вельмишановні члени Вченої ради!

Чергове засідання Вченої ради ДонНМУ ім. М.Горького відбудеться 22 жовтня 2015 року о 14 годині в ауд. 2335 Донбаської машинобудівної академії (корпус №2, 3 поверх).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1)Про підсумки набору в аспірантуру, клінічну ординатуру, магістратуру у 2015 р. та атестацію аспірантів.
2)Затвердження плану НДР на 2015-16 н. р.

Доповідає проректор з НДР, професор Веселий С.В.

3)Інформація про виконання ухвал Вченої ради.
4)Представлення до вченого звання.

Доповідає вчений секретар, доцент Богатирьова О.В.

Голова Вченої ДонНМУ ім. М.Горького,
чл.-кор. НАМН України, д.мед.н.,
професор Ю.В. Думанський

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…