Вельмишановні члени Вченої ради!

Чергове засідання Вченої ради ДонНМУ ім. М.Горького відбудеться 22 жовтня 2015 року о 14 годині в ауд. 2335 Донбаської машинобудівної академії (корпус №2, 3 поверх).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1)Про підсумки набору в аспірантуру, клінічну ординатуру, магістратуру у 2015 р. та атестацію аспірантів.
2)Затвердження плану НДР на 2015-16 н. р.

Доповідає проректор з НДР, професор Веселий С.В.

3)Інформація про виконання ухвал Вченої ради.
4)Представлення до вченого звання.

Доповідає вчений секретар, доцент Богатирьова О.В.

Голова Вченої ДонНМУ ім. М.Горького,
чл.-кор. НАМН України, д.мед.н.,