Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Вельмишановні члени Вченої ради!

Чергове засідання Вченої ради ДНМУ  відбудеться 17 березня 2017 року об 11:00 в ауд. 2335 Донбаської державної машинобудівної академії (корпус №2).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про підсумки лікувальної діяльності Донецького національного медичного університету в 2016 році. Стратегія розвитку та перспективи співпраці з системою охорони здоров’я.

Доповідає: проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, кандидат наук з державного управління, доцент Петряєва Олена Борисівна

2. Про підсумки усіх видів діяльності кафедр дерматовенерології та косметології; філософії, соціально-гуманітарних дисциплін, іноземних мов, української та латинської мов.

3. Конкурсне обрання на посади.

4. Представлення до вчених звань.

5. Поточні справи

Ректор, член-кор. НАМН України

д. мед. н., професор Ю. В. Думанський

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…