Вельмишановні працівники та студенти Донецького національного медичного університету!

На засіданні Вченої ради ДНМУ 31.08.2017 року виносяться на розгляд для затвердженя положення щодо організації та проведення виборів ректора ДНМУ.

Проекти положень були розроблені та прийняті на засіданні оргкомітету з проведення виборів ректора ДНМУ 29.08.2017 року.

Icon pdf variant2 1024   1 Положення щодо організації виборчої системи та порядок обрання ректора
Icon pdf variant2 1024   2 Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора
Icon pdf variant2 1024   3 Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора
Icon pdf variant2 1024   4 Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора