Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Вельмишановні працівники та студенти Донецького національного медичного університету!

На засіданні Вченої ради ДНМУ 31.08.2017 року виносяться на розгляд для затвердженя положення щодо організації та проведення виборів ректора ДНМУ.

Проекти положень були розроблені та прийняті на засіданні оргкомітету з проведення виборів ректора ДНМУ 29.08.2017 року.

 

Icon pdf variant2 1024   1 Положення щодо організації виборчої системи та порядок обрання ректора
Icon pdf variant2 1024   2 Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора
Icon pdf variant2 1024   3 Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора
Icon pdf variant2 1024   4 Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора
Icon pdf variant2 1024   5 Положення про порядок обрання виборних представників із числа студентів для участі у виборах ректора
Icon pdf variant2 1024   6 Порядок акредитації та організації роботи громадських спостерігачів і представників засобів масової інформації на виборах ректора
Icon pdf variant2 1024   7 Порядок акредитації та організації роботи спостерігачів від кандидата на посаду ректора
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…