Вельмишановні колеги!

Чергове засідання Вченої ради ДНМУ відбудеться 31 серпня  2017 року о 10 годинів ауд. 2335 Донбаської державної машинобудівної академії (корпус №2).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про підсумки всіх видів діяльності Донецького національного медичного університету МОЗ України в 2016-2017 навчальному році та наступні завдання з перспективи розвитку університету

Доповідає: ректор університету, чл.-кор. НАМН України, професор Думанський Ю. В.

2.  Про підсумки набору студентів у 2017 році

Доповідає: секретар приймальної комісії, професор Герасименко О. І.

3. Про план роботиВченої ради на 2017/2018 навчальний рік

Доповідає: вчений секретар, доцент БогатирьоваО.В.

4. Затвердження положень щодо організації та проведення виборів ректора ДНМУ

Доповідає: професор Єрмолаєва М.В.

Проекти положень були розроблені та прийняті на засіданні оргкомітету з проведення виборів ректора ДНМУ 29.08.2017 року та розміщені на сайті ДНМУ в рубриці «Вчена рада. Повідомлення»

6. Поточні справи

На засідання Вченої ради запрошуються викладачі кафедр.