Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Вельмишановні колеги!

Чергове засідання Вченої ради ДНМУ відбудеться 31 серпня  2017 року о 10 годинів ауд. 2335 Донбаської державної машинобудівної академії (корпус №2).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про підсумки всіх видів діяльності Донецького національного медичного університету МОЗ України в 2016-2017 навчальному році та наступні завдання з перспективи розвитку університету

Доповідає: ректор університету, чл.-кор. НАМН України, професор Думанський Ю. В.

2.  Про підсумки набору студентів у 2017 році

Доповідає: секретар приймальної комісії, професор Герасименко О. І.

3. Про план роботиВченої ради на 2017/2018 навчальний рік

Доповідає: вчений секретар, доцент БогатирьоваО.В.

4. Затвердження положень щодо організації та проведення виборів ректора ДНМУ

Доповідає: професор Єрмолаєва М.В.

Проекти положень були розроблені та прийняті на засіданні оргкомітету з проведення виборів ректора ДНМУ 29.08.2017 року та розміщені на сайті ДНМУ в рубриці «Вчена рада. Повідомлення»

6. Поточні справи

На засідання Вченої ради запрошуються викладачі кафедр.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…