Чергове засідання Вченої ради ДНМУ відбудеться 17 березня 2017 року об 11:00

Вельмишановні члени Вченої ради!

Чергове засідання Вченої ради ДНМУ  відбудеться 17 березня 2017 року об 11:00 в ауд. 2335 Донбаської державної машинобудівної академії (корпус №2).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про підсумки лікувальної діяльності Донецького національного медичного університету в 2016 році. Стратегія розвитку та перспективи співпраці з системою охорони здоров’я.

Доповідає: проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, кандидат наук з державного управління, доцент Петряєва Олена Борисівна

2. Про підсумки усіх видів діяльності кафедр дерматовенерології та косметології; філософії, соціально-гуманітарних дисциплін, іноземних мов, української та латинської мов.

3. Конкурсне обрання на посади.

4. Представлення до вчених звань.

5. Поточні справи

Ректор, член-кор. НАМН України