Кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №1 медичного факультету №3 спільно з німецькими колегами провела семінар з психолінгвістики

17 січня кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №1 медичного факультету №3 спільно з німецькою психолінгвістичною групою, яка працює на базі Paderborn University, провели практичний семінар, присвячений сучасним проблемам психолінгвістики.

Головні тези, які обговорювалися під час заходу: розвиток дитячого мовлення та розвиток навичок раннього читання, корекція порушень мовлення, як прояву посттравматичного синдрому, що актуально для українських реалій сьогодні.

Професорка Катерина Рохдфінг, учасниця міжнародного європейського проєкту та одна із разробниць електронних багатомовних книжок для дітей, розповіла науковій спільноті про наробки їх команди.

Нілз Фредерік Толксдорф поділився результатами розробки робота, що сприяє засвоєнню дітьми дошкільного віку нових слів та навичок читання в ігровій формі.

Завідувачка кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 1 Олена Самойленко доповіла про дослідницьку роботу на кафедрі на тему допомоги людям з ПТСР у подоланні порушень мовлення. Цим проєктом співробітники кафедри зайнялися після початку повномасштабної війни.

Викладачі та доценти кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 1 Мирослава Пишногуб, Ольга Максимова, Оксана Дудіна, Олена Корнєєва, Олена Сидоренко та декан медичного факультету № 3 Сергій Дубина також прийняли активну участь у дискусії.

Окрім того, учасники семінару обговорили практичні методи вирішення вищезазначених проблем.

Особлива подяка за організацію заходу висловлюється завідувачці кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 1 Олені Самойленко та доценту кафедри Олені Сидоренко.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з європейськими колегами.