Онлайн тренінг-конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ»

Професорсько-викладацьким складом кафедри внутрішньої медицини № 2 ДНМУ 7.05.2020 було проведено регіональну науково-практичну ОНЛАЙН тренінг-конференцію професійного удосконалення «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ».

До участі були запрошені терапевти, лікарі загальної практики – сімейної медицини, пульмонологи, ендокринологи, кардіологи, гастроентерологи, імунологи.

У режимі он-лайн трансляції спікерами були зроблені доповіді згідно програми конференції на теми, особливо актуальні для допомоги хворим груп ризику в умовах пандемії COVID-19.

Було зафіксовано 748 переглядів, 350 лікарів пройшли реєстрацію та після проходження тренінгу отримали сертифікати. На сайті кафедри Внутрішньої медицини №2 ДНМУ з матеріалами тренінг-конференції буде можливо ознайомитись протягом тижня.