Проміжні підсумки цьогорічної вступної кампанії на медичному факультеті №3 ДНМУ

Підбиваючи проміжні підсумки роботи підрозділу Приймальної комісії на медичному факультеті №3, звернемо увагу на наступне.
По-перше, результати роботи приймальної комісії не можна переоцінити, оскільки вони безпосередньо визначають майбутній контингент студентів, плани й об’єм роботи структурних підрозділів університету.

По-друге, її значну чисельність й взаємозамінність членів:

• Мірющенко М.В. – асистент, голова ;
  • Петрушка М.А. – диспетчер факультету;
  • Долматова М.М – провідний фахівець навчального відділу;
  • Денісова М.Ю. – провідний фахівець договірного відділу;
  • Петренко О.В – доцент;
  • Боровльова Г.І. – архіваріус;
  • Кривощапов Я.О. – лаборант.

По-третє, її чітка організація та злагодженість у роботі під керівництвом Мірющенко М.В і Федотова О.В. – професора, очільника медичного факультету №3.

Як наслідок добре проведеної профорієнтаційної, інформаційної і вступної кампанії, цьогоріч збільшився в 1,3-1,6 разів за різними категоріями набір студентів на 1 і 2мс курси медичного факультету №3 за лікарськими спеціальностями “Стоматологія”, “Медицина”, “Педіатрія”.

Дякуємо всім за плідну роботу, сподіваємося, що накопичений досвід організації профорієнтаційної, інформаційної і вступної кампанії буде використаний в подальшому сталому розвитку медичного факультету №3 ДНМУ у м. Маріуполь!